Samsung D600E jak ustawić sygnał SMS?

Witam, czy da się (a jeśli tak, to jak to zrobić) w Samsungu SGH D600E ustawić sygnał sms pobrany z internetu. Bo dźwięk dzwonka ustawia się normalnie jaki się chce, a jak chcę ustawić sygnał SMS to mam do wyboru tylko kilka dźwięków w telefonie. Proszę o pomoc, pzdr:D

rog1201 , chyba się nie da…

Ja mam E250 , mój tata D900i i też nie można zmienić…

no to kiszka, ale może jednak jakoś się da. Trza mieć nadzieję :smiley: Jakby ktoś coś wiedział niech da znać, pls

Samsung D600E nie ma takiej opcji (nie wiem jak inne Samsungi), miałem ten telefon przez prawie rok i jestem w 100% pewien że nie da się tego zmienić.

ok pogodziłem się z tym i znalazłem sobie kolejny problem :slight_smile:

mianowicie samsung D600 ma bardzo słabą baterię. jest możliwość kupienia jakiejś innej lepszej, która by tu pasowała?

Witam,ja mam Samsunga D900i , ale myśle ,że do innych Samsungów proces utawiania sygnału sms pobranego z internetu jest taki sam…to wcale nie jest takie skomplikowane…a więc…pobrany sygnał sms zapisuje się automatycznie w dzwiekach -dzwiekach pobranych, więc wchodzimy w menu głównym w ustawienia-dzwięki-wiadomości-sms-i tak gdzie jest obecnie odtwarzany dzwiek klikamy ok. ( w samsungu D900i jest to przycisk “i”- środkowy). wtedy pojawia się nam opcja pobrane dzwieki…jak wejdziemy w te opcje ukażą się nam wszystkie pobrane przez nas dzwieki. Teraz wystarczy wcisnąć “wybierz” i gotowe…miłej zabawy