Samsung D900 i karta pamięci Micro SD 2 GB

Witam, od nie dawna posiadam telefon marki Samsung D900. Na dniach kupiłem do niego karte pamięci micro SD 2 GB firmy SanDisk. Po włożeniu karty do aparatu wyświetla mi się komunikat iż została włożona do aparatu karta pamięci, jest również widoczny znaczek karty na wyświetlaczu, problem tkwi w tym iż jak chcem otworzyć kartę pamięci poprzez menu telefonu pokazuje mi się komunikat “Format”, klikam na tak i następnie wyskakuje komunikat " Błąd". Czy miał może ktoś podobną sytuację, lub może ktoś wie jak to rozwiązać lub czym to jest spowodowane. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Spróbuj sformatować kartę za pomocą komputera. Może to sprawi że nie trzeba będzie tego robić na telefonie

Ja mam akurat D600 i w moim przypadku obsługuje karty do 1 giga nie wiem jak w Twoim? Z jakiej firmy karta? Z tego co wyczytałem to SanDisck’i są najlepsze. Ja mam taką i nie mam z nią problemów jak coś zobacz na te forum http://www.samsung-mobile.pl/ tu siędowiesz soporo o swoim Samsungu. Pozdro

formatowałem ją już w komputerze i nawet w aparacie ale niestety nic to nie dało…

napisąłem że SanDisk…

spoko, wielkie dzięki za stronkę, napewno tam zajrzę…

jeżeli jesszcze ktoś ma jakieś propozycje na ten problem to pisać… :slight_smile:

Zajrzyj na stronkę podaną powyżej. Napisz tam posta, a napewno Ci ktoś doradzi. Jak miałem Samsunga X700 i troche bawiłem się z oprogramowaniem, to wiele razy ludziska z forum samsunga mi pomogli i wyratowali z niejednej opresji:) Polecam!

byłem na tej stronce, ale jakoś nic nowego i pomocnego nikt nie moze powiedzieć…

Kilka dni temu przywiozłem z Anglii D-900 z kartą 2GB wszystko śmigało znakomicie do momentu kiedy wpadłem na znakomity pomysł a mianowicie taki że fajnie było by w nim mieć polskie menu poszedłem do punktu gdzie zajmują sie takowymi tematami jakiż byłem zadowolony że za polaka wzięli tyko 30 zł mniej zadowolony byłem w domu kiedy włożyłem kartę pamięci a tu wystąpił problem opisany powyżej. Poszedłem nawet jeszcze raz do w/w punktu ale panowie nie wiele mogli na to poradzić. Chciałem nawet żeby wgrali mi za kolejną opłatą ten stary soft Angielski ale niestety nie posiadali takowego. Z tego co mi wiadomo pozostało nam czekać na nowszą wersje polskiego softu do D-900… Pozdro…