Samsung D900i czy Sony Ericsson K550i?

Witam,

szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem, chce kupic jedna z tych komórek jednak nie wiem która jest lepsza, bardzo prosze o pomoc w wyborze.

I jeszcze chcialbym wiedzieć ile trzyma bateria w d900i i czy można dokupic jakaś lepsza?

Zależy czego oczekujesz od telefonu :-o

Proszę bardzo :arrow: http://www.mgsm.pl/compare.xhtml 8)

Bierz samsunga bo ma lepszy aparat, większy wyświetlacz, ale baterię ma słabszą od k550 o 150mAh. Samsung ma tańsze karciochy pamięciochy.

Jeżeli chodzi o zdjęcia bierz D900i ale jakbys chciał pograć na komórce to k550i ponieważ w samsungach lipnie wgrywa sie gierki… karty pamięci trochę droższe do SE

Chetnie wziąłbym samsunga ale boje się z tą baterią.Na allegro widzialem jakieś z 3000mah ale nie wiem czy będą dobre :?

A ile chcesz przeznaczyc na telefon? bo na twoim miejscu wziołbym SEk800i zamiast tego zamsunga

Telefon biore na mixa w plusie a tam d900i kosztuje 99zl a k550i 69zl. A k800i dla mnie za drogi.

Telefon tak do 200zl.

Te max wielkości np 3000mah to ściema. Tak gdzieś pisało. Max to ok 1200mah na akumulator telefoniczny.

Kolega ostatnio na allegro kupił 4400mah a trzyma gorzej niż oryginalna 950mah więc ja nie kupowałbym baterii z allegro po 5zł :smiley:

Chyba wezme samsunga i kupie sobie kiedyś druga baterie orginalna. Dzięki za pomoc.

Jeżeli zależy Ci na zdjęciach, to kup aparat fotograficzny. Jeżeli na wysyłaniu maili, to palma. Jeżeli po prostu chcesz dzwonić, to kup starą Nokie - bateria będzie Ci trzymała minimum tydzień czasu.

Weź Samsunga ładnie wygląda ma dobry aparat fakt trochę słabszą baterie ale to nie jest znowu jakiś wielki problem

Weż d900i - może po mnie pojadą fani SE - k550i nie dorasta do pięt temu Samsungowi.

“Telefon biore na mixa w plusie a tam d900i kosztuje 99zl a k550i 69zl.” Aktualizacja teraz jest promocja w mixplusie d900i i k550i stoją po 19zł

Ja wziąłbym SE K550i. Ładniejszy wygląd, mniej problemu z instalacją gier, a zdjęcia poza roźdzelczością też są IMHO lepsze. Zresztą porównaj sobie:

K550i http://www.mgsm.pl/katalog/sonyericsson/k550i/zdjecia/

SGH-D900i http://www.mgsm.pl/katalog/samsung/sghd900i/zdjecia/

Wądą są drogie karty pamięci (55 zł za 2 gb w komputroniku). Jeśli masz jakieś pytania dot. k550i to pytaj bo sam kupiłem takiego 3 dni temu.

//EDIT Zapomniałem o jednym, K550i można przerobić na W610i dzięki czemu usuwane są dodatki operatora i dodawany jest świetny odtwarzacz muzyki i (chyba) filmów.

Sorry nie zauważyłem, że temat jest odświeżony :oops:

d900i to tez jest lipna telefon tak jak k550i. d900i beda robić takie same zdiecia jak K550i. pomyśl nad jakimś innym telefonem np. k800i

No tak akurat k550i nie,ale w porównaniu z k800i ten sam segment te jaja szjsungi odpadają…kup wysówany i taśme bedziesz musiał wymienić i baterie i za to bys nowego tela kupił :slight_smile: PozdrOo nie kupuje samsunga lepiej kl550i,ale to padło największe,ze wszytkich SE :smiley:

ja mialem k550i bym bardziej chcial go wziac od tego samsunga moj brat ma nie podoba mi sie