Samsung D900i czy Sony Ericsson K550i?

(system) #1

Witam,

szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem, chce kupic jedna z tych komórek jednak nie wiem która jest lepsza, bardzo prosze o pomoc w wyborze.

I jeszcze chcialbym wiedzieć ile trzyma bateria w d900i i czy można dokupic jakaś lepsza?

(Lucius P.) #2

Zależy czego oczekujesz od telefonu :-o

Proszę bardzo :arrow: http://www.mgsm.pl/compare.xhtml 8)

(adam749) #3

Bierz samsunga bo ma lepszy aparat, większy wyświetlacz, ale baterię ma słabszą od k550 o 150mAh. Samsung ma tańsze karciochy pamięciochy.

(Damian S100) #4

Jeżeli chodzi o zdjęcia bierz D900i ale jakbys chciał pograć na komórce to k550i ponieważ w samsungach lipnie wgrywa sie gierki... karty pamięci trochę droższe do SE

(system) #5

Chetnie wziąłbym samsunga ale boje się z tą baterią.Na allegro widzialem jakieś z 3000mah ale nie wiem czy będą dobre :?

(Damian S100) #6

A ile chcesz przeznaczyc na telefon? bo na twoim miejscu wziołbym SEk800i zamiast tego zamsunga

(system) #7

Telefon biore na mixa w plusie a tam d900i kosztuje 99zl a k550i 69zl. A k800i dla mnie za drogi.

Telefon tak do 200zl.

(adam749) #8

Te max wielkości np 3000mah to ściema. Tak gdzieś pisało. Max to ok 1200mah na akumulator telefoniczny.

(Damian S100) #9

Kolega ostatnio na allegro kupił 4400mah a trzyma gorzej niż oryginalna 950mah więc ja nie kupowałbym baterii z allegro po 5zł :smiley:

(system) #10

Chyba wezme samsunga i kupie sobie kiedyś druga baterie orginalna. Dzięki za pomoc.

(slawex1983) #11

Jeżeli zależy Ci na zdjęciach, to kup aparat fotograficzny. Jeżeli na wysyłaniu maili, to palma. Jeżeli po prostu chcesz dzwonić, to kup starą Nokie - bateria będzie Ci trzymała minimum tydzień czasu.

(Kubekster) #12

Weź Samsunga ładnie wygląda ma dobry aparat fakt trochę słabszą baterie ale to nie jest znowu jakiś wielki problem

(~~Freedom~~) #13

Weż d900i - może po mnie pojadą fani SE - k550i nie dorasta do pięt temu Samsungowi.

(Damianaugustyn90) #14

"Telefon biore na mixa w plusie a tam d900i kosztuje 99zl a k550i 69zl." Aktualizacja teraz jest promocja w mixplusie d900i i k550i stoją po 19zł

(Jedrek3) #15

Ja wziąłbym SE K550i. Ładniejszy wygląd, mniej problemu z instalacją gier, a zdjęcia poza roźdzelczością też są IMHO lepsze. Zresztą porównaj sobie:

K550i http://www.mgsm.pl/katalog/sonyericsson/k550i/zdjecia/

SGH-D900i http://www.mgsm.pl/katalog/samsung/sghd900i/zdjecia/

Wądą są drogie karty pamięci (55 zł za 2 gb w komputroniku). Jeśli masz jakieś pytania dot. k550i to pytaj bo sam kupiłem takiego 3 dni temu.

//EDIT Zapomniałem o jednym, K550i można przerobić na W610i dzięki czemu usuwane są dodatki operatora i dodawany jest świetny odtwarzacz muzyki i (chyba) filmów.

Sorry nie zauważyłem, że temat jest odświeżony :oops:

(k-9) #16

d900i to tez jest lipna telefon tak jak k550i. d900i beda robić takie same zdiecia jak K550i. pomyśl nad jakimś innym telefonem np. k800i

(Himek66) #17

No tak akurat k550i nie,ale w porównaniu z k800i ten sam segment te jaja szjsungi odpadają...kup wysówany i taśme bedziesz musiał wymienić i baterie i za to bys nowego tela kupił :slight_smile: PozdrOo nie kupuje samsunga lepiej kl550i,ale to padło największe,ze wszytkich SE :smiley:

(pakierhakierxd) #18

ja mialem k550i bym bardziej chcial go wziac od tego samsunga moj brat ma nie podoba mi sie