Samsung D900i problem z nagraniem wideo <POMOCY!>

Witam!

Mam taki problem z Samsungiem D900i, a raczej z wideo nagranym przez niego… A mianowicie nagrałem sobie wartościowy (dla mnie) filmik, zapisałem i… telefon go nie widzi. :cry: Następnie nagrałem sobie testowy filmik (taki dla picu) i… format pliku nieobsługiwany. Plik “wideo” zajmuje 5.33 Mb, czyli troszkę za dużo jak na 4 sekundowy filmik o rozdzielczości nie większej niż 300x200, przypuszczam więc, że telefon tak jakby skleił te dwa filmy nieświadomie. Proszę o pomoc, może ktoś miał taki sam problem i wie jak go rozwiązać albo znacie jakiś program do naprawy wideo, mowa tu o formacie MP4. BARDZO PROSZĘ O POMOC ![-o<

Czy w jakimkolwiek innym programie ten filmik się otwiera?

Tak, ale tylko ten drugi (4 sek), a jak prze konwertuję na inny format to nic nie odtwarza… same błędy wyskakują. :?

Nie zmieniałeś żadnych ustawień w telefonie, nie zmieniałeś softa?

Nie, po prostu nagrałem.

Dodane 02.02.2009 (Pn) 22:45

Nie znam się na tym, ale jakby pogrzebać w tym pliku (w cyferkach, jakiś zapis liter i cyfr) może dałoby się oddzielić te dwa pliki? Ma ktoś pomysł, jakim programem można by zobaczyć i edytować zapis, kod w jakim jest zapisany plik? :?: Chodzi mi o programowanie…

Dodane 03.02.2009 (Wt) 10:13

Pomóżcie! Nikt nie zna się na programowaniu? :roll: :frowning: