Samsung Delphi czy Avila? Jaki wybrać?

Witam!

Jak wszyscy wiemy zbliżają się Święta i z tej okazji chcę sobie sprawić nowy telefon. Nie mogę się zdecydować czy ma to być Samsung Delphi http://www.telix.pl/images/gal/892/samsung_b3410_qwerty.jpg czy Samsung Avila http://stodolatest.pl/uploads/products/56017ae05db0e424c1a73aa7794aec0d/images/87c72.jpg , obydwa są w ofercie Ery. Odrazu dodaję że inne nie wchodzą w grę.

W Delphi’m jest klawiatura Qwerty ale mniejszy ekran a w Avili jest większy ekran a nie ma klawiatury i nie wiem co wybrać aby potem nie żałować. Czekam na Wasze opinie, i na Wasze typy. Co Wy byście wybrali?

3" to minimum w dotyku na avili łatwo pisze się SMS-y ekran jest czuły to jest moja wypowiedź

Nie bierz avili to iphone dla ubogich, wez lepiej delfi, bateria trzyma 12 dni przy normalnym uzywaniu, avila ma bardzo nie czuly wyswitlacz ze gwozdziem nie napiszesz sms-a

Avila ma ekranową klawiaturę querty. Z tych dwóch wybrał bym Avile co zresztą zrobiłem kilka tygodni temu. :slight_smile:

@Nihon

Jeśli próbujesz pisać smsy za pomocą gwoździa to faktycznie może ci nie wychodzić…Avila ma czuły ekran i wygodną wirtualną klawiaturę qwerty, nawet dla dużych dłoni. Drugiego telefonu nie znam więc się na jego temat nie wypowiadam :]

Słyszałem właśnie że na odwrót

12 dni? trochę dużo, i trochę niemozliwe, naprawde?

Delphi też no i do tego fizyczną

Czyli zdania są podzielone…trudny wybór.

Ja bym na twoim miejscu brał Avilę. Ładniejsza, bardziej przyjazny interfejs. Ale troszkę lipnie się pisze SMS-y.

A tak “od serca” to bym brał Ultra-Touch’a :wink: .

przy codziennym wyłączaniu go na 12 godzin i nie używaniu w ogóle to przesadzasz :stuck_out_tongue:

nie gadajcie, avila ma czuły ekran i bardzo dobrze się pisze na niej sms-y, podobnie na moim F480 :slight_smile:

jednak z tych dwóch wybrałbym delphi, bo co qwerty to nie ekran, moje zdanie :slight_smile:

ja mam oba awle lepiej mi sie obsługuje, szybciej,sprawniej za to na delphom pisanie smsow to przyjemnosc no i delphi ma wejscie na zwykle słuchawki

oczyseisscie ze samsung delphi i zapraszam na jego forum [url********************

Ja mam delpihego i polecam jest bardzo kontaktybilny

raczej Delphi bo Avila to już trochę stary model.

Z tych dwóch - żadnego. Miałem Avilę i się szybko rozleciała. Mam LG Bali i jest git.

ja właśnie dziś mam zamienić mój stary tel na delfi i czy to jest dobry telefon