Samsung delphi problem z wysłaniem pliku przez bt

Tka więc nie mogłem wysłać instalki jar na ten tel z nokii 6600 ponieważ wyskakiwało że plik jest chroniony albo nie było wgle opcji wyślij. Więc zmieniłem sobie nazwę jeszcze w kompie usunąłem końcówkę .jar a tu zonk przy próbie wysłania pliku wszystko idzie dobrze tylko po “Czy wymienić obiekt z …” Kliam tak i sie restartuje telefon. to jest normalne? Bo wszystkie mp3 i zdjecia normalnie idą.

Jeśli plik jest chroniony lub ma zablokowaną opcję przesyłu na inny obiekt a Ty mimo to chcesz go przesłać i modyfikujesz go to inaczej nazywa się to piractwo.

A my piractwa nie popieramy.

Założyłeś konto tylko dlatego żeby napisać coś tak idiotycznego kolego? Piractwo to to nie jest… Najpierw pomyśl zanim coś napiszesz 0 postów 2 ostrzeżenia widać… Tym bardziej że świecisz swoją niewiedzą w danej dziedzinie.

cytuję “ponieważ wyskakiwało że plik jest chroniony”

Jak chcesz nazwać rozpowszechnianie pliku na inne urządzenia pomimo, że ten jest chroniony przez rozpowszechnianiem ?

Akurat postów nie jest zero, wystarczy kliknąć na mój nick a później znajdż “posty użytkownika” i wykoczy Ci taka ładna lista.

Licznik postów u mnie nie działa bo co mądrzejsci MODzi wolą skupiać się na kolorze czcionki niż na naprawieniu błędu :slight_smile:

Jeśli już chcesz się kłócic o nie znajomość, to może zajrzyj we właściwości pliku, tam powinna być opcja chroniony tak/nie.

Nawiasem, usunąłeś .Jar przesyłając go na drugi tel jak chciałeś później dodać .Jar ? Edytować nazwę ?

Prościej jest wrzucić plik na serwer i później pobrać za pomocą telefonu, instalacja rozpocznie się wtedy automatycznie i problem z resetem nie powinien występować.

Poza tym plik musi być kompatybilny oprogramowaniem telefonu

Powodzenia

Boże ściągnąłem plik to jest mój tak?! Moge go równie dobrze wysłać kablem na 2 telefon ale go nie posiadam tak samo jak adaptera do karty pamięci -.- to też będzie piractwo? wysyłam na tej samej zasadzie co na tamten tel. Zresztą problem rozwiązany. Ściagnałem profimail i za jego pomocą wysyłałem.

Twoje jest prawo użytkowania :slight_smile:

Kłania się licencja - i kto świeci nie wiedzą ?

Z Windowsem też nie robisz co Ci się żewnie podoba prawda ?!

Pozdrawiam