Samsung E2120 problem z połączeniem USB

Kupiłem kabel USB do telefonu, ze strony producenta telefonu ściągnąłem program New PC Studio. Program nie wykrywa telefonu.

ps. W pudełku z kablem nie było żadnej płyty ze sterownikami.

EDIT : System operacyjny Windows XP SP3 + wszystkie poprawki.

http://www.dobreprogramy.pl/Samsung-New … 15748.html - zainstaluj a następnie podłącz telefon…

Niestety to nic nie pomogło.

ps. Program Samsung New PC Studio przy poszukiwaniu telefonu przeszukuje porty COM1 i COM2, a ja telefon mam pod USB podpięty

Martwi mnie brak wykrycia ( nie znalezienia ) przez Twój system nowego urządzenia jakim w tym wypadku jest telefon.Nawet kiedy nie masz zainstalowanych sterowników komputer powinien poinformować Cię o podłączeniu telefonu . Czy podłączasz inne urządzenia za pomocą kabla USB ? np. klawiatura ,mysz , mp4 , inny telefon ,pad do gier , jeżeli tak i nie masz z tym problemów to masz kłopot z kablem… jest jeszcze inna możliwość , posprawdzaj inne porty USB , kiedyś miałem podobną sytuację w moim komputerze , kiedy to przednie dwa porty USB poluzowały się i nie łączyły urządzeń z komputerem …

Wszystkie porty USB są sprawne(działają na nich inne urządzenia). Kabel wymieniony na nowy, ale problem pozostał.

ps. Zastanawia mnie dlaczego program Samsung New PC Studio przy próbie podłączenie telefonu przeszukuje porty COM1 i COM2 skoro mam kabel podpięty pod USB ?

Mam ten sam problem i jak przeleciałem się po forach to widzę, że nie jesteśmy jedyni. Poprostu samsung wypuścił na rynek bubel.

Nie dopracowali prostej rzeczy. Kupiłem go małoletniemu synowi pod choinkę, bo napisał list do Mikołaja, że chciałby mieć telefon.

A że i go tak pewnie zaraz zgubi to i nie będzie po czym płakać, bo chyba po to został on wymyślony, jako zabawka dla dzieci, którą i tak prędzej czy później zgubią albo zepsują.

http://org.downloadcenter.samsung.com/d … .IG3_9.exe <--------- Tutaj masz oficjalny program do E2120 ze strony samsunga. Jest to inna wersja niż podał kolega u góry. Przed zainstalowaniem usuń poprzednią wersję Samsung PC studio

Wiecie co… a może byście zakupili przejściówkę USB na COM1… a wtedy podłączasz kabel USB do telefonu , przejściówkę do kabla USB i w ten oto sposób podpinacie telefon pod wejście COM… ( chyba jednak się spóźniłem…)

@ kliszka

Wiesz może i to jest pomysł…Pytanie tylko czy do tak tanich modeli telefonów to się opłaca…