Samsung E250 czy SE W200i

Witam! Chce kupić telefon już od dłuższego czasu. Wybrałem 2 fony które przypadły mi do gustu. Zależy mi na MP3 i Aplikacjach dostępny na telefon. Który byście wybrali i dla czego. Proszę o pełne zdania a nie wypowiedzi w stylu: "SE RZĄDZI! !!

Corin , z obydwoma telefonami miałem kontak i moim zdaniem do mp3 lepszy jest SE (ma głośniejszy głośniczek), E250 ma bluetooth, a SE irde wiec pod tym wzgledem brał bym E250 (sam chcem sobie niedługo kupić).

Podsumowując ja bym brał Samsunga bo moim zdaniem jest lepszy :wink:

Ma być to telefon w ORANGE w usłudze ZETAFON : http://www.orange.pl/portal/map/map/article?id=2676532 za 1zł. Obojętnie na jaki okres czasu.

Może jakiś inny? Chcę aby miał aparat. Może być VGA. Jeśli znajdziecie inne ciekawe to proszę nuperować :

Ja bym wziął w200i bo jak już prędzej ktoś pisał ma głośniejszy odtwarzacz (w końcu walkman), i jest wiele gier i aplikacji jak to na większość sony ericssonów

Jak już wcześniej pisano E250 z przyjemną muzyką nie wiele ma wspólnego, obsługuje oczywiście MP3, ale…

W200 na pewno ma lepszą jakość muzyki jak i jest głośniejszy. Nie ma niestety Bluetooth i trochę lipa, ale jak by co to jest IrDA :wink:

Napisz jaki masz budżet na telefon, bo nie polecę ci, żadnego z tych telefonów.

Tylko te telefony.

No to wybierz co Ci jest bardziej pomocne Bluetooth, czy muzyka, ale raczej brałbym W200i :stuck_out_tongue:

A ja jak jest w ofercie ZETAFON to bym wziął Nokie 5200 jest na nią sporo aplikacji i motywów to tuningu :slight_smile:

A jeżeli tylko z tych dwóch to samsunga

W dniu 02.06.2008 , o godzinie 17:44 został dopisany post przez matekadamczak

A ja jak jest w ofercie ZETAFON to bym wziął Nokie 5200 jest na nią sporo aplikacji i motywów to tuningu :slight_smile:

A jeżeli tylko z tych dwóch to samsunga

Gdzie ty tu widzisz coś o Nokii?

No, ale jeśli mówimy o 5200 i muzyce, to ta jest tam nawet dobra, w końcu to muzyczna seria, tj. 5300 :stuck_out_tongue:

miałeś SE W200i albo E250?

Może tak pomógłbyś autorowi tematu i napisał dlaczego E250, a nie W200i…

Nokie miałem… 3 razy w serwisie. :slight_smile: Ale muza SUUPER!

Miałem obydwa telefony i powiem tak

W200i

Plusy

-głośne mp3 , można dołaczyc głośniczki a wtedy jest super

-bateria mi trzymała 4-5 dni

-jak na aparat przyzwoite zdjeci

-wygodnie trzyma się w ręku

-dobrze słychac rozmówce

Minusy

-brak bluotehu co jest dla mnie totalną pomyłką

E250

Plusy

  • czytelny wyświetlacz

-blutoh

-wejscie na karte pamieci

Minusy

-aparat jest pomyłką zeby zdjecie nie było zamazane to trzyba trzymac aparat w ręku bez ruchu lekkie dregniecie i po zdjeciu

-ograniczenia systemowe typu nie ustawisz innego dzwieku smsa niż fabrayczny nie pamietam jak to tyczy śię na połaćzenia

-możesz miec max 4 listy z muza każda po 30 utwórów , W200i nie ma takich ograniczen

-można trafic na wersje że po czestym otwieraniu slidera przetrze ci się

Ja bym chyba wybrał W200i chociasz E250 też jest fajny

Przepraszam, że podpinam się pod temacik. Ale mam do was pytanie. Czy warto wymieniać W200i na K750i? K750i ma lepszy aparat, bluetooth i można wgrać soft od W800i. Przy czym głośniej gra.

rykendo , oczywiście, że warto K750i jest o 201% lepszy od w200i :stuck_out_tongue_winking_eye:

Do rykendo oczywiście, że K750i jest lepszy od W200i, i to nawet bardzo, jednak w wypadku kupna na przykład na allegro.pl bardziej polecam W810i jest nawet lepszą wersją D/K 750i i W800i. A cena nie będzie wcale większa, znajdzie się coś w granicy 300-340zł spokojnie. Więc jeśli masz taką możliwość, to polecam.

Ponadto nie natkniesz się na coś typu joystick, bo tak go nie ma i ewentualne problemy, czy obawy obchodzą w zapomnienie :smiley:

PS. Tak jak w W200i, tak i w K750i nie ma EGDE, w W810i jest :stuck_out_tongue: Wspomniany walkman ma ten sam aparat co w K750i, czyli jeden z lepszych na matrycy 2.0MPx, a nazwa serii mówi sama za siebie,że muzyka jest wyższej klasy.

Polecam E250!

Używałem przez pół roku i jest godny polecenia! :wink:

Zalety

Duży i czytelny wyświetlacz

Wejście na karty MicroSD

MP3 (nie najgorsza jakość!)

słuchawki które nieźle trzymają się w uchu (dzięki gumowym obwódkom; nie tak jak w HPM62 które są totalną porażką!)

Ładny design

Świetny aparat! (jak na VGA; ten kto umie ustawić aparat to będzie zadowolony)

Wady

Mała rozdzielczość wyświetlacza

Czasami na wyśw. widać pikselozę :confused:

Ja bym wybrał Samsung-a bo według mnie jest lepszy bo ma bluetooth a Se niema a kto w fonie teraz ma IrDe. IrDai W200i to już przeżytek :stuck_out_tongue: :smiley:

W dniu 07.07.2008 , o godzinie 10:10 został dopisany post przez Tomcz37

SaE250 Rządzi :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Tomcz37 , a widziałeś kiedy był statni post? :stuck_out_tongue:

Kolega napewno już jakis telefon kupił :lol: