Samsung E250 czy SE W200i

(Mgrochocki1) #1

Witam! Chce kupić telefon już od dłuższego czasu. Wybrałem 2 fony które przypadły mi do gustu. Zależy mi na MP3 i Aplikacjach dostępny na telefon. Który byście wybrali i dla czego. Proszę o pełne zdania a nie wypowiedzi w stylu: "SE RZĄDZI! !!

(Łukasz14) #2

Corin , z obydwoma telefonami miałem kontak i moim zdaniem do mp3 lepszy jest SE (ma głośniejszy głośniczek), E250 ma bluetooth, a SE irde wiec pod tym wzgledem brał bym E250 (sam chcem sobie niedługo kupić).

Podsumowując ja bym brał Samsunga bo moim zdaniem jest lepszy :wink:

(Mgrochocki1) #3

Ma być to telefon w ORANGE w usłudze ZETAFON : http://www.orange.pl/portal/map/map/article?id=2676532 za 1zł. Obojętnie na jaki okres czasu.

Może jakiś inny? Chcę aby miał aparat. Może być VGA. Jeśli znajdziecie inne ciekawe to proszę nuperować :

1. .....

2. ....

(Casio) #4

Ja bym wziął w200i bo jak już prędzej ktoś pisał ma głośniejszy odtwarzacz (w końcu walkman), i jest wiele gier i aplikacji jak to na większość sony ericssonów

(Foltyn2) #5

Jak już wcześniej pisano E250 z przyjemną muzyką nie wiele ma wspólnego, obsługuje oczywiście MP3, ale...

W200 na pewno ma lepszą jakość muzyki jak i jest głośniejszy. Nie ma niestety Bluetooth i trochę lipa, ale jak by co to jest IrDA :wink:

Napisz jaki masz budżet na telefon, bo nie polecę ci, żadnego z tych telefonów.

(Mgrochocki1) #6

Tylko te telefony.

(Foltyn2) #7

No to wybierz co Ci jest bardziej pomocne Bluetooth, czy muzyka, ale raczej brałbym W200i :stuck_out_tongue:

(matekadamczak) #8

A ja jak jest w ofercie ZETAFON to bym wziął Nokie 5200 jest na nią sporo aplikacji i motywów to tuningu :slight_smile:

A jeżeli tylko z tych dwóch to samsunga

W dniu 02.06.2008 , o godzinie 17:44 został dopisany post przez matekadamczak

A ja jak jest w ofercie ZETAFON to bym wziął Nokie 5200 jest na nią sporo aplikacji i motywów to tuningu :slight_smile:

A jeżeli tylko z tych dwóch to samsunga

(Foltyn2) #9

Gdzie ty tu widzisz coś o Nokii?

No, ale jeśli mówimy o 5200 i muzyce, to ta jest tam nawet dobra, w końcu to muzyczna seria, tj. 5300 :stuck_out_tongue:

miałeś SE W200i albo E250?

Może tak pomógłbyś autorowi tematu i napisał dlaczego E250, a nie W200i...

(Mgrochocki1) #10

Nokie miałem... 3 razy w serwisie. :slight_smile: Ale muza SUUPER!

(Kosmi) #11

Miałem obydwa telefony i powiem tak

W200i

Plusy

-głośne mp3 , można dołaczyc głośniczki a wtedy jest super

-bateria mi trzymała 4-5 dni

-jak na aparat przyzwoite zdjeci

-wygodnie trzyma się w ręku

-dobrze słychac rozmówce

Minusy

-brak bluotehu co jest dla mnie totalną pomyłką

E250

Plusy

• czytelny wyświetlacz

-blutoh

-wejscie na karte pamieci

Minusy

-aparat jest pomyłką zeby zdjecie nie było zamazane to trzyba trzymac aparat w ręku bez ruchu lekkie dregniecie i po zdjeciu

-ograniczenia systemowe typu nie ustawisz innego dzwieku smsa niż fabrayczny nie pamietam jak to tyczy śię na połaćzenia

-możesz miec max 4 listy z muza każda po 30 utwórów , W200i nie ma takich ograniczen

-można trafic na wersje że po czestym otwieraniu slidera przetrze ci się

Ja bym chyba wybrał W200i chociasz E250 też jest fajny

(Rykendo) #12

Przepraszam, że podpinam się pod temacik. Ale mam do was pytanie. Czy warto wymieniać W200i na K750i? K750i ma lepszy aparat, bluetooth i można wgrać soft od W800i. Przy czym głośniej gra.

(Łukasz14) #13

rykendo , oczywiście, że warto K750i jest o 201% lepszy od w200i :stuck_out_tongue_winking_eye:

(Foltyn2) #14

Do rykendo oczywiście, że K750i jest lepszy od W200i, i to nawet bardzo, jednak w wypadku kupna na przykład na allegro.pl bardziej polecam W810i jest nawet lepszą wersją D/K 750i i W800i. A cena nie będzie wcale większa, znajdzie się coś w granicy 300-340zł spokojnie. Więc jeśli masz taką możliwość, to polecam.

Ponadto nie natkniesz się na coś typu joystick, bo tak go nie ma i ewentualne problemy, czy obawy obchodzą w zapomnienie :smiley:

PS. Tak jak w W200i, tak i w K750i nie ma EGDE, w W810i jest :stuck_out_tongue: Wspomniany walkman ma ten sam aparat co w K750i, czyli jeden z lepszych na matrycy 2.0MPx, a nazwa serii mówi sama za siebie,że muzyka jest wyższej klasy.

(~~Freedom~~) #15

Polecam E250!

Używałem przez pół roku i jest godny polecenia! :wink:

Zalety

Duży i czytelny wyświetlacz

Wejście na karty MicroSD

MP3 (nie najgorsza jakość!)

słuchawki które nieźle trzymają się w uchu (dzięki gumowym obwódkom; nie tak jak w HPM62 które są totalną porażką!)

Ładny design

Świetny aparat! (jak na VGA; ten kto umie ustawić aparat to będzie zadowolony)

Wady

Mała rozdzielczość wyświetlacza

Czasami na wyśw. widać pikselozę :confused:

(Tomcz37) #16

Ja bym wybrał Samsung-a bo według mnie jest lepszy bo ma bluetooth a Se niema a kto w fonie teraz ma IrDe. IrDai W200i to już przeżytek :stuck_out_tongue: :smiley:

W dniu 07.07.2008 , o godzinie 10:10 został dopisany post przez Tomcz37

SaE250 Rządzi :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

(Łukasz14) #17

Tomcz37 , a widziałeś kiedy był statni post? :stuck_out_tongue:

Kolega napewno już jakis telefon kupił :lol: