Samsung e250 i problem z JPEG

Wrzuciłem na dysk zdjęcia z mojego Siemensa CXV70 i są one w formacie .jpg

Następnie skopiowałem je na microSD ale mój nowy Samsung e250 nie potrafi ich odczytać :confused: Wyskakuje komunikat że NIEOBSŁUGIWANA TREŚĆ :confused:

Co można na to zaradzić ??

Być może Siemens robi zdjęcia o innych rozmiarach niż Samsung i stąd ten komunikat.

Można hurtowo zmienić rozmiary zdjęć za pomocą np. irfanview

sprawdzając uprzednio jakie rozmiary obsługuje Samsung.

Ale ten problem ma miejsce w zdjęciach jak i zwykłych obrazkach np. tapetach :?

Zrób zdjęcie Samsungiem przenieś na kartę i z karty wyświetl w komputerze, sprawdź jaki rozmiar ma to zdjęcie a następnie porównaj z rozmiarami zdjęć zrobionymi Simensem. Jeśli rozmiary będą inne to to może być przyczyną problemów, a jeśli nie to niestety nie wiem co Ci poradzić.

Zdjecia Siemensem sa mniejsze…

Jaki konkretnie 320x200?

256x192

640x480

128x96

I żadne nie działają…:frowning:

Zdjęcia wysłane z SE k510i przez BLUTUF też nie działają :?

Samsung obsługuje między innymi 640x480 i 128x96 więc to nie to. Przykro mi ale to jedyne co przychodziło mi w tej sprawie do głowy, nie wiem jak zaradzić Twoim problemom. Być może zapisanie zdjęcia (z Simensa) otwartego jakimś programem graficznym zmieni jego format na taki który Samsung będzie w stanie wyświetlić.

Jak masz Samsung PC studio to tam można przerobić wszystkie zdjęcia na takie jakie obługuje Samsung E250

z tego co wiem to poprostu Samsung E250 nie obsługuje formatu JPEG…

jak nie obsługuje jak obsługuje :smiley: nie obsługuje tylko dużej rozdzielczośći