Samsung E250- nie można wgrać na karte micro sd

Witam!

Posiadam telefon samsung e250. Po włożeniu karty micro sd kingston 1GB telefon wykrywa ja bez problemu.Jednak gdy próbuje wgrać cokolwiek na tą kartę za pomocą programu PC STUDIO 3 za pomocą bluetooth nic z tego nie wychodzi. Program nie wykrywa karty. Próbowałem już formatować kartę, tworzyć na niej nowe foldery i za każdym razem dzieje się to samo. W ustawieniach telefonu włączyłem wykrywanie karty przez bluetooth, ale i to nic nie pomogło! Co należy zrobić, aby móc w pełni skorzystać z tej karty? Pozdrawiam!

a próbowałeś wgrywać za pomocą funkcji Transfer plików w programie Bluesoleil ??

Miałem podobny problem. Też chciałem wgrać pliki na kartę przez program Samsung PC Studio 3 i nic z tego nie wyszło :expressionless: … Do tej pory nie wiem czy da się coś zrobić, żeby ten program znalazł kartę… Ja na ten problem znalazłem inne rozwiązanie. Do przekaźnika bluetooth dołączone miałem oprogramowanie, które bez problemu wykrywa kartę i właśnie przez ten program wymieniam pliki. Więc jeśli masz do swojego przekaźnika bluetooth dołączoną jakąś płytkę, to radzę sprawdzić czy nie ma na niej oprogramowania do przesyłania danych :slight_smile: .

Ten program sie nazywa IVT BlueSoleil.

Skorzystałem z Bluesoleila. Program całkiem nie głupi ma tylko jedną wadę. Otóż pozwala na przesłanie tylko 5mb dziennie :frowning: A co do oprogramowania dołączonego do przekaźnika to coś było tyle tylko, że ta płytka wsiąkła niestety dlatego szukam alternatywnego oprogramowania… :slight_smile: W związku z tym mogę prosić jakieś inne propozycje godne uwagi? :slight_smile:

Ja nie mam tego problemu z BlueSoleil bo miałem go na płytce z Bluetoothem i nie mam limitu.

No tak, tylko Grzel korzystał pewnie z wersji testowej programu, bo z tego co wyczytałem, to w tej wersji właśnie takie ograniczenie jest.

Całkiem możliwe… Może ktoś podesłać programik bez tego limitu?

Podesłać to nie, ale tutaj sobie kupisz http://www.bluesoleil.com/products/inde … y_help_505

Grzel , aby komputer i program PC Studio 3 widział Twoją kartę MicroSD w telefonie, jako dysk wymienny, musisz wejść w MENU telefonu, a następnie:

Ustwienia -> Telefon -> Ustawienia USB i tutaj zmieniasz na Pamięć Masowa :wink:

(Oczywiście, podczas wykonywania tej czynności telefon musi być “aktywny” w komputerze).

Witam ja tez na początku miałem problemy z tym uzadzenie… jednak od nowa zainstalowałem te urzadzenie i musiałem wpisac wszaelakie hasła wymyslone orzez siebie… musicie popatrzec w wrzystkich opcjach

Grzel , masz wiadomość ode mnie na pw. Tam masz pomoc ode mnie :wink: