Samsung e250 nie słychac dżwięków

jak w temacie,

oraz nie słychać nic w głośniczku tzn ktoś do mnie dzwoni i coś mówi do mnie i nic nie słychać,ale nie raz słychać dzwonki i w głośniku, tak jak by coś nie stykało :shock: co to może być,czy to taśma czy co?? Jak sprawdzić co to może być, #-o :frowning: normalnie teraz np; puściłem mp3 -jkę minuty lecą na wyświetlaczu,podgłośniłem na fuula,i nic cisza w głośniczku :frowning:

wymień głośniczek…

100% :slight_smile: ?? co się od rozmów palą same? teraz ani drgnie już dżwięk :? też tak myśle że to raczej głośniczek,bo taśma to raczej nie , #-o

ale rozmowa działa nie? tzn. słyszysz jak ktoś mówi ale jak puszczasz na głośnik to już nie?

tzn mnie wszyscy słyszą ,a ja nikogo przez głośnik,tzn w ogóle nikogo nie słychać ani dzięków itp…dokładnie to szfagierka mi go podrzuciła żebym jej zobaczył,i myślę co i jak :? i tak mi powiedziała jak napisałem ,jaki ma problem z nim… widzę na aukcji allegro, że te głośniczki są wlutowywane na kabelki 2… http://allegro.pl/item386194456_buzer_g … f_vat.html i teraz pytanko. upewniające jeszcze przed rozkręceniem go …czy jest możliwe to ,że jak go się często wysuwa i wsuwa… tak jak to robi szfagierka bo często używa go,to możliwe jest że tylko przez to rozsuwanie mogły by się kabelki odczepić tzn urwać od lutu?? aha i czy w tym modelu jest tylko BUZZER ten co linka podałem i to przez niego slychać rozmowę…i dzwonki ,czy osobno jest drugi głośnik przez które osobno słychać dzwonki,bo raczej nic nie widzę na obudowie… więc stawiam na tego linka-buzzera że to on siadł,lub się kable pourywały :expressionless: ewentualnie cos taśma ma z tym i pomału się wyciera czy coś/// i pomału wszystko przestaje grac itp… #-o

w normalnych telefonach są osobne głośniczki… jeden słabszej jakości (amr) a drugi lepszej (mp3) no ale nie wiem jak w tym szajsungu jest :stuck_out_tongue: buzzer nie jest do rozmowy i musisz go szukać nie tam gdzie ekran tylko na części gdzie jest bateria…

najlepiej szukaj na YT jak rozebrać e250 i może zobaczysz co gdzie jest…

coś mi się zdaje ze w całym necie, nie ma filmiku pokazującego jak rozkręcić szajsunga e250 :o szukam i niema,czy to możliwe ktoś ma namiary może,będe wdzięczny :slight_smile:

http://pl.youtube.com/watch?v=8SfaqJIVE8Y

chyba wystarczy :wink:

ehh Wielkie dzieki :slight_smile: ja nie mogłem znajść chociaz ,tytuł tego filmiku czytałem na YT, a nie weszłem w to bo myślałem że zaś ktoś szpanuję tym szajsungiem :slight_smile: ok więc biorę się za rozkręcanie,dam znać jak coś … :wink: więc tak :!: rozkręciłem go ,dostałem się do środka czyli pod wyświetlacz,taśmę ,buzzer itp ,wszystko jest na swoim miejscu,jak nowe,kabelki od głośniczków ,za lakowane fabrycznie,nic nie pourywane,taśma jak nowa,nie przerwana,zagięta …stan jak nowy przynajmniej na wygląd :slight_smile: postanowiłem dalej nie grzebać…skręciłem go,dałem mu nawet teraz fabryczne ustawienia wszystkiego,i na dal to samo,nic nie słychać :expressionless: jedno mnie … #-o czy te samsungi,maja tak się lekko nagrzewać z tyłu obudowy na dole :roll: ehh te wynalazki,może jakiś procesorek,częśc się spalił-a i dlatego się nagrzewa coś z tyłu,i automatycznie dżwięków nie ma :expressionless: