Samsung E250 problem z instalacją Gadu-Gadu

(sebaele) #1

Witam, tak jak w temacie mam problem z zainstalowaniem Gadu Gadu na telefonie Samsung E250. Próbowałem już dwóch sposobów, wysyłając smsy o treści GGJ na numer 7136 no i niestety nie przychodzą mi smsy zwrotne :-(, również próbowałem w telefonie wchodzić na stronę www.m.gadu-gadu.pl ale też nie pomogło wyskoczył błąd instalacji. Proszę o pomoc.

(Cloudstrike) #2

Miałem kiedyś Samsunga E250 i żadnych problemów z instalacją nie miałem.Instalkę gg na telefon zrzucasz i instalujesz.

(Taddek8) #3

No to chyba jesteś cudotwórcą . E250 nie zainstaluje Javy bez internetu lub kombinacji z paroma programami / nieopłacalne przy dzisiejszych cenach transferu/

(Cloudstrike) #4

Nie nie żadnym cudotwórcą nie jestem.Po prostu mówię jak miałem w swoim przypadku.Pierwsze co to dobrze skonfigurowany internet wchodzisz w ten link http://mobilne.gadu-gadu.pl/ na swoim telefonie,wybierasz model telefonu i w Twoim przypadku to będzie Java to też tam chyba musisz wybrać(dawno to robiłem i do końca nie pamiętam). Ceny za przesył kb też nie są aż takie tragiczne.

Ale czytając to co napisałeś na początku to może masz siec która nie obsługuje gg ??

(sosen86) #5

zawsze możesz pobrać za darmo inspiro - pobierasz bezpośrednio z przeglądarki telefonu i sama ci się instaluje