Samsung e250 - zmiana dzwięku SMS

Witam

Da sie zmienić dzwonek SMSa w Samsungu e250 ?

Bo mam w standardzie tylko 4, i tylko ktorys z tych 4 moge wybrać :? a chciałbym sobie jakis dzwonek .mp3 ustawić, da rade jakims sposobem ?

Softa mam z Orange :?

przyłączam się do pytania…

Witam

Z tego co ja wiem w SONY ERICSSON -ach jest tak ze jak jest jakas melodyjka to sie bierze tam WŁASCIWOŚCI i pisze ze USTAWIĆ JAKO DZWONEK lub USTAWIC JAKO SYGNAŁ WIADOMOŚCI(SMS). Nie wiem jak to jest w SAMSUNG -ach ale mysle ze podobnie. Dlatego spóbój tak jak ci mówiłem.

Jakąs MP3 Własciwosci i tam ustaw jako SYGNAŁ WIADOMOSĆI. Mam nadzieje ze bedzie podobnie lub tak samo. :mrgreen:

w samsungach możesz tylko wybierać z standardowych dzwonków chyba że zmienisz softa co jest jednoznaczne z utratą gwarancji

witam mam problem,mam karte pamieci i wszystko jest ok tylko ze jak robie np zdiecie to zapisuje mi na pamieci telefonu a nie na karte i z filmami to samo jest wie ktos jak to zrobic?? mam samsung e250

SE i Samsung nie ma nic wspólnego w tej kwestii.

@ zdrajca349

nie ma takiej możliwości- to Samsung.

@ SOGA

nie ma takiej możliwości- to Samsung.

Nie do końca prawda.Mam Z400 i też ma 4 podstawowe dzwonki + 5 “specjalny”.I w nim trzeba kliknąć "“opcje” ;“zmień” i wybierasz dzwonek z pamięci telefonu.Żeby nie było jednak za dobrze to dzwonek musi być tylko w formacie mmf.

Postprzez kom123 w 03.05.2007 (Czw) 13:52

w samsungach możesz tylko wybierać z standardowych dzwonków chyba że zmienisz softa co jest jednoznaczne z utratą gwarancZ

Kom123 napisal.

Ja mam pytanie co do softa.gdzie da sie takiego zdobyć albo xczy dasie go zessać z neta.

Ja mam samsunga U600 i moze wybraz kazdy dzwonek jaki chce ale mam standardowy jest the beest :smiley: