Samsung e900 duzy problem!

Jeśli ten temat juz byl to przepraszam ale nie znalazlem nic co by mi pomoglo. Moj problem dotyczy pisania sms powyzej 160 znakow (czasem zdaza sie tez przy pisaniu krotkich sms ale rzadko) a dotyczy konkretnie tego ze jak pisze takiego dluzszego sms to telefon sie zawiesza i po chwili resetuje. Wkurza mnie to na maxa bo nieraz chcac napisac sms musze poswiecic na to 5 minut bo jesli nie zapisze go w wresjach roboczych i w trakcie pisania telefon sie zawiesi i zrestuje to musze zaczynac od nowa. Prosze powiedzcie mi co to moze byc i ewentualniue jak to naprawic. Jesli to jest istotne pisze ze slownikiem t9.

Od początku tak masz?Oddaj telefon na gwarancję.

nie mam tak od poczatku zaczelo sie tak dziac od moze 2 tygodni za pierwszym tym zawieszeniem i resetem znikly mi wszytskie slowa ktore dodalem do slownika t9 i od tamtego czasu jak dodaje jakies slowo to go nie zapisuje ;/

Najprawdopodobniej pomoże wgranie nowego oprogramowania. Jak masz gwarancję to w serwisie zrobią to oczywiście za darmo na poczekaniu, albo w ciągu jednego dnia.

tylko ze telefon byl kupiony na allegro (nowy) i serwis jest w bielsku bialej czyli bardzo daleko odemnie a poczta to ja telefonu nie wysle

Popraw temat na konkretny, używając opcji edytuj