Samsung G600 Problem z Odtwarzaczem MP3

Witam was mam problem z odtwarzaczem MP3 ponieważ gdy chce włączyć odtwarzacz telefon sie restartuje.Co jest??? Nie raz jest wszystko ok. Jeszcze jedna sprawa związana z muzyką ponieważ np wgram przez adapter kart Micro SD 120 piosenek MP3 a w telefonie mi wyświetla 80 a z zajętego miejsca wynika iż jest te 120 piosenek na karcie.Bardzo was proszę o pomoc. Już nie mam siły na ten telefon szukam tych informacji juz 1tydz…Dzięki z góry

restarty komorki, mogą swiadczyć o błedach w oprogramowaniu. Jesli masz tela na gwarancji - oddaj go niech wgrają nowy soft. Jeżeli czujesz sie na siłach - mozesz spróbować sam to zrobić. Co prawda istnieje niebezpieczeństwo uwalenia fona “phone freeze” ale przy bezpiecznym postępowaniu nie powinno być problemów. Sam posiadam zflashowanego d600, w którym 90% błędów i niedoróbek zostało usunięte w nowym sofcie. polecam stronę www. samsung-mobile.pl

Co do widoczności plików mp3 na karcie. sprawdź, czy te pliki nie mają zbyt długich nazw. powinny mieć mniej niż 26 znaków.

Dzieki pomogło!! są wszystkie utwory.Dziex.Zamykam temat

Dodane 21.01.2009 (Śr) 12:29

Dzieki pomogło!! są wszystkie utwory.Dziex.Zamykam temat

Dodane 22.01.2009 (Cz) 18:51

KONIEC