Samsung Galaxy A32: Aplikacja do sprawdzenia aktualizacji programów

Jak w tytule- szukam takiego programu.
Może można to zrobić z poziomu telefonu?

Sklep Play (Google) - avatar - Zarządzaj aplikacjami i urządzeniami - Zobacz najnowsze aktualizacje.

Nie da się prościej :slight_smile:

Google Play ma wadę, że czasem fabryczne apki trzeba otworzyć na jej „spisie” i kliknąć aktualizuj.

Ja mogę polecić Aurora Store do detekcji takich zoombie, jedynie czasem aplikacja powoduje popsucie np. Twisto czy ING (trzeba reinstalować z Google Play nawet jak wciąż starsza wersja tam jest i reaktywować), nie działa do aktualizowania Chrome i Chromium „WebView”.


A co do prostoty to da się przypiąć na pulpit „moje aplikacje” (2 kliknięcia mniej):

Screenshot_20220819-201348_One UI Home

Podobnie z Galaxy Store i AppGallery.

Aurorę w jej ustawieniach trzeba przestawić na zakładkę aktualizacje zamiast „home” (Aplikacje - cała masa z alternatywną prezentacją w stosunku do zakładki wszystkich aplikacji „Google Play”).


Do aktualizacji apek typowo od Samsunga można w pierwszej kolejności używać Galaxy Store a dopiero potem Google Play (tam wciąż wielu Samsung nie dodał).

Aktualizujecie aplikacje z samsung i sklepu play?
Widzę, że są prawie codziennie…

Mnie zdarza się zapomnieć zajrzeć.

Można włączyć automatyczną aktualizację jak będzie dostęp do WiFi :wink:

Ta dla Google Play jest zbugowana, niby o 3 w nocy robi test a około 6 rano są nowsze apki (chyba że to blokada programisty by aplikacje rozdawać procentowo i czekać na negatywne opinie - bank nową dużą aktualizacje umie rozciągnąć nawet do 30 dni).

Galaxy Store też nie ogarnia i wskakują nowsze mimo zezwolenia na przy dowolnym dostępie do Internetu…