Samsung Galaxy Ace 2 - Facebook

Witam!

Od wczora jestem szczesliwym posiadaczem Samsunga G. Ace 2. Przechodzac do konkretow - chciałbym, żeby powiadomienia jakiekolweik z facebooka pokazywaly sie u mnie na pulpicie telefonu. Na przykladzie bedzie najlepiej - W Xperii mojej kolezanki, gdy telefon sobie lezy bezczynnie na stoliku, nie ma nic wlaczonego, po za internetem oczywiscie, dostaje nagle powiadomienie z facebooka, albo ze dostala wiadomosc na facebooku, to chyba tylko w opcji Widgetów bedzie prawda? Tak czy siak, owego nie ma , jest Social Hub, ale on na Widgecie chula kiepsciutko, a tym bardziej nie pokazuje nic takiego, tylko jak przejade na ekran gdzie jest widget z Social Hubem to moge po chwili ewentualnie sprawdzic kto co dodal na sciane, nie ma opcji o odczytaniu moich powiadomien i nowych wiadomosci.

Zadanie chyba trudne bo dlugo siedzialem w internecie, natykajac sie jedynie na aplikacje typu Facebook Messanger, ktore mnie nie interesuja, bo trzeba w nie specjalnie wejsc zeby odczytac cokolwiek a nie mozna ich (chyba) uruchodzmic jako Widgety i zeby chodzily w tle czy cos ;p

Z góry dziękuje i tak za pomoc! :slight_smile:

Pozdrawiam

Dawid

opcje powiadomień masz w ustawieniach aplikacji.

Ta apka miała jakiś czas temu aktualizację i u mnie na Galaxy GIO jak ktoś do mnie napisze na FB to na pulpicie telefonu pokazuje się kółeczko ze zdjęciem tego kto do mnie napisał i po kliknięciu w nie otwiera się rozmowa, oczywiści też na pulpicie. Rozmowę można zamknąć w każdej chwili i ale na pulpicie dalej zostaje to kółeczko z daną osobą aż do momentu gdy jej sam nie zamknę. I to nie jest żaden Widget, aplikacja sama z siebie tak działa po ostatniej aktualizacji.

O tak to wygląda:

http://screenshots.en.sftcdn.net/blog/e … -heads.png

z lewej powiadomienia w kształcie kółeczka ze zdjęciem a z prawej rozmowa po kliknięciu w kółeczko. Nie wiem czy o takie coś Ci chodziło.