Samsung Galaxy Ace 2 vs LG P700 Swift L7

Witam

Biorę telefon na umowę w play i mam 3 propozycje: Samsung Galaxy Ace 2 LG P700 Swift L7 i ewentualnie Xperie J jednak mnie nie przekonuje gdyż jest strasznie słaby. Telefon będzie używany do gier oraz internetu, teoretycznie przemawia samsung ale nie wiem czy widać dużą różnicę podczas gier itp, bo jeśli nie to o 0,5 cala nieźle ukazuje LG. Więc co byście wybrali na moim miejscu oraz czy widoczna różnica jest pomiędzy tymi telefonami jeśli chodzi o ram i procesor (nie chodzi o dane ale czy trzymając ten telefon widać różnice).

Z góry dziękuje i pozdrawiam, Seboss7

Galaxy Ace 2 lepszy. Dwurdzeniowy procesor, a nie jak L7 jednordzeniowy. Więcej pamięci RAM. Ekran mniejszy, ale mają tą samą rozdzielczość, co wypada niekorzystnie dla L7, bo przez to posiada mniejsze zagęszczenie pikseli. Aparaty teoretycznie identyczne, ale lepiej filmy również nagrywa Ace 2. Plus dla L7 za nowszy system, ale ponoć Ace 2 ma dostać z czasem Jelly Bean. Ja bym bez wahania brał Ace 2 :slight_smile:

do samsunga ace 2 będą aktualizacje androida, niestety dla lg nie ma takich informacji :wink:

Zgadza się. Ogólnie telefony od LG rzadko kiedy dostają jakiekolwiek aktualizacje. W przypadku 3/4 telefonów tej firmy kończy się po prostu wydaniem telefonu z konkretną wersją systemu i tak już zostaje. Aktualizacje dostają co najwyżej flagowce.

freeq52 ma rację, dla Ace 2 jest przewidziana aktualizacja, ale nie wiem czy do ICS czy JB. Jak już chcesz coś co będzie lepsze, to dopłać do L9 lub Ace 2 bierz.

W teorii Ace 2 ma dostać Jelly Bean 22 kwietnia. W praktyce - się okaże…