Samsung Galaxy Ace- dobry wybór?

Witam :slight_smile:

Chcę, abyście się wypowiedzieli na temat telefonu Samsung Galaxy Ace S5830. Zamierzam go kupić na abonamencie Play za 1 zł. Może polecilibyście mi inny telefon (może być w innej sieci) ?

*musi być Android

*dotykowy ekran

*ładnie wyglądać

*najlepiej jakby był za złotówkę

Link: http://www.play.pl/pl/telefony/samsungg … s-telefonu

Jeżeli tylko takie masz wymagania to bierz Ace.

Jeżeli chcesz dobry telefon z Androidem to bierz Ace. Ma go mój ojciec i jest zadowolony i to bardzo. Czułość ekranu jest bardzo duża, obraz ładny, aparat robi dobre zdjęcia i w dodatku ma flasha (czego nie ma nawet Samsung Galaxy S). Android 2.2 pozwoli Ci instalować programy na karcie pamięci bez konieczności rootowania systemu, GPS działa dobrze, ma 3G i HSPDA, gra ładnie muzykę, działa bardzo płynnie, jest fajnie multimedialny, ma multitouch. Jedynym minusem który zauważyłem to to że nie dodają do zestawu słuchawek ani zestawu słuchawkowego więc te we własnym zakresie, ale jest wejście na standardowego mini jacka więc ruszy na nim wszystko :slight_smile: jeżeli masz takie wymagania względem telefonu jak opisałeś wyżej to Ace spełni je z nawiązką i będziesz bardzo zadowolony.

Osobiście posiadam Samsung Galaxy S oraz Ace :wink:

W zasadzie Oprogramowaniem się nie różnią dokładnie to samo… na plus dla Ace wychodzi latarka/flash

Na duży minus w Ace w porównaniu z Galaxy S wychodzi monitor… zwykły lcd z mniejszą rożdzielczością niż np w iphone3g vs super obraz jasność kolory itp w galaxy s :slight_smile:

Choć za tym idzie też dużo większy pobór energii monitora w galaxy s… w teście poboru prądu poszczególnych elementów w galaxy s monitor to 53% w ace 5% :wink:

Apropo szybkości delikatnie lepiej wypada galaxy S ale wiadomo procesor 800mhz w ace i 1ghz w galaxy s :wink:

Kolejnym minusem ace jest brak wmontowanego dysku pozostaje jedynie wejście microsd… w galaxy s po kupnie mamy ok 5,5gb na wgrywanie czegokolwiek chcemy ;]

Standardowo także w ace nie ma odtwarzacza wideo ale czy to w galaxy s czy ace i tak lepiej dograć inny…

Galaxy S aktualnie raczej nie kupisz za 1zł a dając więcej lepiej poczekać na galaxy S 2 z dwurdzeniowym procesorem mniej prądożernym wyświetlaczem, flashem, lepszym aparatem i innymi poprawkami ale nadal jest to raczej drogi telefon.

Apropo innych marek jak dla mnie jest tylko samsung albo iphone ale tani obecnie jest tylko iphone 3g a jest on przerażliwie wolny w porównaniu z ace :wink: