[Samsung Galaxy Fame] Ciągłe wyświetlanie modelu telefonu, nie włącza się


(Patryk_Pacanowski) #1

Witam. Otóż telefon mojej koleżanki ma pewien "ból". Otóż jest to Samsung Galaxy Fame z najprawdopodobnie Androidem 4.1. Gdy próbuję włączyć telefon, wyświetla się nazwa telefonu.... i tyle. I tak zostaje w nieskończoność. Nic się nie da zrobić. 

 

Jakbym czegoś nie napisał to pytajcie się.


(rubin714p) #2

Hard reset lub wgranie softu za pomocą odina. Hard reset  http://hard-resets.com/galaxy-fame-s6810-hard-factory-reset/.Co do wgrania softu to podaj dokładny model z pod baterii GT S6810  czy ma jeszcze jakąś literkę za tymi cyferkami?


(Patryk_Pacanowski) #3

GT-S6810P


(rubin714p) #4

Próbowałeś hard reset?  http://samsung-updates.com/device/?id=GT-S6810P tu masz soft  -pobierz XEO .Tu masz pokazane jak wprowadzić telefon w download mode http://galaxyfamehowto.blogspot.com/2014/01/how-to-enter-download-mode-galaxy-fame.html .Program  Odin do wgrania softu http://www.devfiles.co/download/CAHmXM6c/Odin_v3.09.zip.   Wprowadzasz telefon w download mode .   Podłaczasz pod kompa .Odin musi go wykryc na którymś comporcie. Jak go wykryje to plik softu wstawiasz w okienko AP klikasz start i czekasz az program wgra soft.W ustawieniach programu nic nie zmieniaj.