Samsung Galaxy GT I9000 problem z USB

(Videl Bez Pan) #1

widziałam podobne tematy na forum, ale nie było akurat mojego przypadku.

Otóż zgrywałam muzykę na komórkę i kilka razy podłączałam i odłączałam kabelek. I z kolejnym dogrywaniem muzyki przestał pojawiać mi się robocik Androida z komunikatem włączenia trybu USB. Zrestartowałam komórkę, bo myślałam, że zwyczajnie " zamuliła" ale to nic nie dało. Pokombinowałam w ustawieniach telefonu - pamięć masowa ustawiona. Problem chcę obejść bez Samsunga Keys. Widzialam takze ten tryb dla programisty. Ale ja chce po prostu, żeby moja komórkę widziało ponownie jako dodatkowy dysk...

Z góry dziękuje za pomoc.

(Marcinch7) #2

Nie ma takiego modelu jak GT 1900

(Ascent) #3

Też miałem podobny problem ze swoim SGS. Łączyło mnie z komputerem raz na kilka dni, czasami dosłownie na kilka minut aż w końcu praktycznie komputer nie wykrywał telefonu.

Oddałem telefon na gwarancję - wymienili port USB, obawiam się, że ty też będziesz musiała to zrobić.

(Videl Bez Pan) #4

licze na jakias chwilowa usterke systemu, bo widzi USB - zeby zmienic na tryb odtwarzacza multimedialnego lub pamieci masowej musze kabelek odlaczyc, plus oczywiscie laduje bedac podpietym

(ra-v) #5

Jeśli masz Androida 2.3 to uznałbym że to jest normalne, szczególnie na Windows XP, szczególnie świeżo po odłączeniu i po chwili podłączeniu telefonu czy podczas skanowania karty SD.

Możliwe też, że jakiś zainstalowany program blokuje SD. Może przed podłączeniem trzeba go zamknąć.

(Videl Bez Pan) #6

system operacyjny - win 7, karta SD wyciagnieta (jesli chodzi o ta mala karte pamieci)

programy wszystkie wylaczone.

Teraz znow widzi tryb USB. Nie wiem o co chodzi -_-