Samsung Galaxy GT I9000 problem z USB

widziałam podobne tematy na forum, ale nie było akurat mojego przypadku.

Otóż zgrywałam muzykę na komórkę i kilka razy podłączałam i odłączałam kabelek. I z kolejnym dogrywaniem muzyki przestał pojawiać mi się robocik Androida z komunikatem włączenia trybu USB. Zrestartowałam komórkę, bo myślałam, że zwyczajnie " zamuliła" ale to nic nie dało. Pokombinowałam w ustawieniach telefonu - pamięć masowa ustawiona. Problem chcę obejść bez Samsunga Keys. Widzialam takze ten tryb dla programisty. Ale ja chce po prostu, żeby moja komórkę widziało ponownie jako dodatkowy dysk…

Z góry dziękuje za pomoc.

Nie ma takiego modelu jak GT 1900

Też miałem podobny problem ze swoim SGS. Łączyło mnie z komputerem raz na kilka dni, czasami dosłownie na kilka minut aż w końcu praktycznie komputer nie wykrywał telefonu.

Oddałem telefon na gwarancję - wymienili port USB, obawiam się, że ty też będziesz musiała to zrobić.

licze na jakias chwilowa usterke systemu, bo widzi USB - zeby zmienic na tryb odtwarzacza multimedialnego lub pamieci masowej musze kabelek odlaczyc, plus oczywiscie laduje bedac podpietym

Jeśli masz Androida 2.3 to uznałbym że to jest normalne, szczególnie na Windows XP, szczególnie świeżo po odłączeniu i po chwili podłączeniu telefonu czy podczas skanowania karty SD.

Możliwe też, że jakiś zainstalowany program blokuje SD. Może przed podłączeniem trzeba go zamknąć.

system operacyjny - win 7, karta SD wyciagnieta (jesli chodzi o ta mala karte pamieci)

programy wszystkie wylaczone.

Teraz znow widzi tryb USB. Nie wiem o co chodzi -_-