Samsung Galaxy i-5700 czy LG Swift GT-540

Byłem dziś w salonie ery i pobawiłem się dwoma modelami. Teraz uważam, że jednak lepszym wyborem był by galaxy, dlatego że różnica w wielkości ekranu jest jednak zauważalna, pojemnościowy ekran jest nieco czulszy (nieznacznie, ale da się wyczuć różnicę). Tam był standardowy android 1.5 i telefon się przycinał, tak jak wcześniej wspomniałem, wolno ładował aplikacje itp. Swift działał szybciej. Moje pytanko jest takie, czy na androidzie 2.1 będzie chodził szybciej, mniej się ciął, a przynajmniej czy dorówna swiftowi pod względem szybkości działania? Aha, i czy to prawda, że lepiej brać białą wersję urządzenia, bo podobno w czarnej obudowa jest gorzej wykonana i się rusza (w salonie nic nie wyczułem- testowałem czarną, ale może po dłuższym użytkowaniu coś tam siada)??

@edit

I jak jest z szybkością internetu, chodzi mi zwłaszcza o sytuacje bez wifi, nie wiem przez co tam się łączą. Po kolku wideotestach mam wrażenie, że w samsungu chodzi to znacznie wolniej.

Ja zakupiłem (czekam na przesyłkę) Samsunga i5700. Znajomi sobie go chwalą i jest już od pewnego czasu dostępny na niego Android 2.1. LG zapowiada aktualizację na wrzesień? październik? listopad? Czyli na bliżej nieokreśloną przyszłość.

Szukając informacji o obydwu telefonach zauważyłem, że Samsung ma większą społeczność na forach - mam nadzieję, że oznacza to też dalszy rozwój po pojawieniu się Androida 3.0

Dzięki za pomoc. Wezmę Samsunga Galaxy, bo jak mówicie, ma lepszy ekran i większe szanse na dalszy rozwój. Jeszcze raz dzięki za pomoc.

Temat do zamknięcia.

Dodane 04.08.2010 (Śr) 17:59

Wiem, co napisałem, ale wrócę do tematu. Co myślicie o htc wildfire ?? Jest lepszy od samsunga galaxy, tylko proszę o uzasadnienie.

Ja mam takie głupie pytanie, czy ten telefon ładuje się przez usb?

Ta