Samsung galaxy i7500 a i5700

witam.

mam zamiar kupic telefon samsung galaxy i5700

jest to nowsza wersja

slyszalem ze mozna ja update’owac z androida 1.5 do 2.1 czy to prawda ?

poprosze tez o pomoc w wyborze i podanie różnic pomiedzy telefonami

z gory dziekuje

pozdrawiam

NEC

tak można w Polsce z tego co wiem jeszcze nie ale to kwestia dni… jest to lepszy model gdyż ma b dobry procek na taktowaniu 800 mhz jeden minus brak steroe do open gl wiec gry 3d raczej nie podoła ale być moze to naprawią aparat slabszy bez lampy bo ale telefon to nie aparat ramu 256 to tez very good pamięci wewn cos ponad 100 mb i to akurat moze nie dużo bo na androidzie instalować trzeba w pamięci tel… sam moduł radio ponoć ma spica ale to niepotwierdzone najlepszy telefon w stosunku cena jakość a model i 7500 nie dostanie aktualizacji pozatym slabszy procek ramu bodajze też mniej tyle że ma ekran amoled ładniesze kolory lepszy aparat ale jesli to Ci niepotrzebne to bierz Spice ! pozdro mam nadzieje ze pomogłem :slight_smile:

NECcod4 , Kon®ado , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Ja mam galaxy i5700 i oprucz tego że na początku denerwowaw mnie bezużyteczny bluetooth to wszystko jest ok, i musisz uważać na neta bo ten telefon strasznie lubi internet. Co do radia to go po prostu nie ma, ale w wersji 1.5 podobno jest aplikacja do radia przez neta, w 2.1 ona nie działa. Mam wersje andka 2.1 w erze mi zaktualizowali. Bateria jak jej nie używasz to niecały tydzień wytrzyma a jak siedzisz na necie to ok. 2-3 dni. Ogulnie to telefon wart jest polecenia właśnie z niego piszę. A i android market w polsce ma tylko bezpłatne aplikacje, co do gier 3d to racja że nie chodzą. I to chyba tyle co mogę o nim powiedziec. :smiley: :smiley: :smiley:

@edit:

Według mnie pamięci jest stanowczo za mało (128)MB jak na androida i jego aplikacje powinno być co najmniej 1GB.

W andku 1.5 klawiatura pozioma muli i bluetooth nie wysyła plików a w 2.1 telefon (“multimedialny kombajn”) czasami się zawiesza. Muszę kończyć bo zaraz bateria padnie. :roll: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :roll: