Samsung Galaxy J1 - za ile sprzedać?

(Dawid3232) #1

Witam. Mam do was pytanie posiadam w BDB stanie Samsunga J1 i nie mogę sprzedać go normalnie nikt nie chce kupić , więc pytanie do was ile za taki telefon bym dostał w Loombardzie? posiada jeszcze gwarancje. 

(BloodyEyes) #2

Komisy i lombardy z reguły dają do 30% realnej wartości. Przynajmniej za nowy sprzęt u mnie w mieście. A na pewno tak wynika z banerów reklamowych.

Biorąc pod uwagę ceny z portali aukcyjnych, to dostaniesz coś między 120 a 150 złotych.

Problemem tutaj jest fakt, że obecnie rynek jest zalany tymi telefonami.

Podejrzewam jakieś oferty promocyjne u operatorów.

(Odyniec_Stary) #3

Ciężko Ci ten telefon sprzedać, bo każdy w miarę ogarnięty wie co to za padło jest.

Możesz też żądać za dużo pieniędzy.

(Dawid3232) #4

No ogólnie mam go wystawionego za 190zł

(Piotrek2255) #5

To wystaw za 130zł i może ktoś się złapie. To jest naprawdę słaby telefon, słabszy od wieeeeeeeeeeeeeekowego Samsunga Galaxy Ace 2, który demonem szybkości też nie był.

(Dawid3232) #6

Bo jak tak patrze to inni mają po 400zł te telefony wystawione :smiley:

(Piotrek2255) #7

A ktoś im to kupuje?

(Odyniec_Stary) #8

400 zł kosztuje nowy w sklepie. 

(lordjahu) #9

Bo może brali u operatora z całym zestawem dokumentów i taką cenę mięli na fakturce. Wrzuć na allegro od 110zł i czekaj, coś na pewno złapiesz. Ogłoszenie na olx też nie zaszkodzi :slight_smile:

(An Na K) #10

… i jak sytuacja z tym J1 , wciąż jest na sprzedaż ?  jeśli tak to napisz do mnie na e-mail … pozdrawiam 

(Dawid3232) #11

Sprzedałem za 290 :D 

(agent.do.wCipNick.007) #12

… a tak z ciekawości , ktoś wylicytował taka cenę , czy negocjacje poza internetem ? 

(Slodki_malin) #13

Na allegro od 319 PLN nòwki:)