Samsung Galaxy J1 - za ile sprzedać?

Witam. Mam do was pytanie posiadam w BDB stanie Samsunga J1 i nie mogę sprzedać go normalnie nikt nie chce kupić , więc pytanie do was ile za taki telefon bym dostał w Loombardzie? posiada jeszcze gwarancje. 

Komisy i lombardy z reguły dają do 30% realnej wartości. Przynajmniej za nowy sprzęt u mnie w mieście. A na pewno tak wynika z banerów reklamowych.

Biorąc pod uwagę ceny z portali aukcyjnych, to dostaniesz coś między 120 a 150 złotych.

 

Problemem tutaj jest fakt, że obecnie rynek jest zalany tymi telefonami.

Podejrzewam jakieś oferty promocyjne u operatorów.

Ciężko Ci ten telefon sprzedać, bo każdy w miarę ogarnięty wie co to za padło jest.

Możesz też żądać za dużo pieniędzy.

No ogólnie mam go wystawionego za 190zł

To wystaw za 130zł i może ktoś się złapie. To jest naprawdę słaby telefon, słabszy od wieeeeeeeeeeeeeekowego Samsunga Galaxy Ace 2, który demonem szybkości też nie był.

Bo jak tak patrze to inni mają po 400zł te telefony wystawione :smiley:

A ktoś im to kupuje?

 

400 zł kosztuje nowy w sklepie. 

Bo może brali u operatora z całym zestawem dokumentów i taką cenę mięli na fakturce. Wrzuć na allegro od 110zł i czekaj, coś na pewno złapiesz. Ogłoszenie na olx też nie zaszkodzi :slight_smile:

 … i jak sytuacja z tym J1 , wciąż jest na sprzedaż ?  jeśli tak to napisz do mnie na e-mail … pozdrawiam 

Sprzedałem za 290 :D 

  … a tak z ciekawości , ktoś wylicytował taka cenę , czy negocjacje poza internetem ? 

Na allegro od 319 PLN nòwki:)