Samsung Galaxy J5 Firmware - FRP

Witam forumowiczów!
Oto Galaxy J5FN500 złamany/zj*bany przez moją znajomą :slight_smile:
Otóż sprawa jest prosta (jakby była prosta to bym tu nie pisał, hehe).
Z telefonem zrobiła prostą czynność - reset do ustawień fabrycznych. Zostało FRP.
Do czego doszedłem (zaznaczam, mam taki sam telefon jako zapasowy, działający).
Dostałem się do menu, ustawień ale dalej nic nie można zrobić, wszystko zablokowane. Używałem wielu programów, listy nie będę wymieniał :slight_smile:
Coś, ktoś? Wiem, że temat niełatwy, sam siedzę nad tym już ponad dzień.
P.S. Wszelkie poradniki, w tym obejście dla niepełnosprawnych na tym konkretnym egzemplarzu nie działają, przerobiłem ich dziesiątki jeśli nie więcej :frowning:
Pozdrawiam!,

Może magicy z Fixly od OLX jak mają zapis, że nie pobiorą opłaty jak nie zdołają usunąć FRP.

Opcjonalnie może ktoś zrobił mały plik do czyszczenia z pomocą Odin tylko nijak stwierdzić co w tym pliku siedzi pewnie.

Mam J5, ale 2017. Kilkanaście razy firmware instalowałem, w tym nieoficjalne, telefonu nie uwaliłem. A tu wystarczyła prosta czynność jak reset ustawień fabrycznych i lipton.
Instalowałeś firmware od zera? Ja bym od tego zaczął.
Albo, szukaj: samsunf frp bypass - Szukaj w Google

O ile on szukał inaczej niż pod: https://www.google.com/search?q=samsung+frp+bypass (twój link ma literówkę i masę śmieciowych atrybutów jakie czyści np. AdGuard URL Tracking Protection)

Rzeczywiście. Dzięki za zwrócenie uwagi. W jego przypadku tylko i wyłącznie bypass, jeśli instalacja firmware od zera, nic nie wniesie.

Stock nic nie wnosi, dalej prosi o stare dane:(
Innego softa nie da się wgrać.
Poddałem się :slight_smile: