Samsung Galaxy Mini 2 GT-S6500 dzwonki i wifi

Witam.

Mam ten telefon od wczoraj i już w zasadzie wiem wszystko czego mi potrzeba tylko jeszcze mam problem z ustawieniem sobie dzwonka na sms, chciałbym ustawić swój ale nie doszukałem się nigdzie jak.

Drugi problem jest z wifi, jak je włączyć i skąd będę wiedział że już działa i mogę chodzić po internecie? Jak patrzyłem te wifi to w niecała minute z 30,34zł zrobiło się -28gr :frowning:

Jakby ktoś odpowiedział przynajmniej na 1 moje pytanie to byłbym wdzięczny :slight_smile:

Tu znajdziesz wszystkie odpowiedzi, np. jak ustawić własny sygnał sms.

http://forum.android.com.pl/f665/

Włączanie wif-fi masz w pasku notyfikacji u góry wyświetlacza - wystarczy go zsunąć w dół. Po włączeniu wifi dane z pakietu nie są pobierane.

http://forum.android.com.pl/f31/jestea- … faq-14130/

po pierwsze, sprawdź czy nie masz włączonej usługi transmisja danych w tle

by to odnaleźć musisz wejść w ustawienia - komunikacja - sieci telefonii komórkowej i jest tam ta opcja powinna być odznaczona.

by włączyć wi-fi, na ekranie głównym przeciągnij pasek z góry w dół i tam masz wi fi i wciskasz tylko tą ikonkę, jeżeli jej tam nie ma wchodzisz w ustawienia - komunikacja - ustawienia wifi a następnie wybierasz wi fi. czy jest włączone to będziesz widział a ekranie nową ikonkę sam zobaczysz jaką.

pozdrawiam

żeby zmienić dzwonek sms musisz na pamieci telefonu mieć folder Notifications (jak nie masz utwórz folder) i tam wkleic własne dźwięki sms potem aby ustawić musisz wejsc w wiadomości menu ustawienia i powiadomienia i wybrac swój dzwonek

Ogólnie lepiej mieć na karcie pamięci folder media, w którym masz podfoldery audio (w nim alarms, notifications i ringtones), obok music i video.

Dziękuję wam za pomoc, z wifi już wszystko wiem :slight_smile:

Wrzuciłem właśnie do tego folderu dźwięk na smsa ale gdy wchodzę w wiadomości to mam tylko utwórz wiadomość i nic więcej.

naciśnij klawisz menu ten dotykowy pod ekranem po lewej stronie :slight_smile:

ale nie mam nic takiego :frowning: jak klikam ten guzik to mam tylko opcję dodaj, tapeta, szukaj, powiadomienia, edytuj i ustawienia. A w powiadomieniach tez nic nie ma. Nie wiem już o co chodzi ://

wejdź w wiadomości a potem naciśnij ten klawisz co mówiłem i daj ustawienia :slight_smile:

Dzięki ziomuś! już mam :))

Dziękuje wam wszystkim za pomoc. Temat można zamykać, wifi już też oblukałem i śmiga bez zarzutów :slight_smile: