Samsung Galaxy Mini 2 (S6500D) bezawaryjny!

sprzedam

(CrisPL) #1

Samsung Galaxy Mini 2 (S6500D) brany w salonie Plusa przy przedłużaniu umowy, pozostało jeszcze 2 miesiące gwarancji (03.12.2014). Pierwszy właściciel czyli znana pełna historia urządzenia i nie był nigdy w naprawie. Nie zdarzały mu się zawieszki, był wykorzystywany do smsów, telefonowania, lekkich gierek.

Urządzenie pracuje na oficjalnym oprogramowaniu producenta i najnowszym zarazem Android 2.3.6 Gingerbread. Jedynie był rootowany dla większej swobody, ale do sprzedaży oczywiście zostanie wyczyszczony. Na ekranie nałożona folia od nowości, która wiadomo jest już porysowana do zdjęcia przez kupującego i ekran czysty jak z fabryki.

Na aplikacje przeznaczono 900Mb, ale jak wiadomo do pełna zapełnić nie można więc granica 700Mb jest realna. Za to skromnie jest pamięci na muzykę, filmy, zdjęcia, bo jedynie 1,84GB. Tutaj zalecam zakup karty, a takiej nie dodaję.

Pamięć RAM podstawowe aplikacje systemowe+klawiatura 185MB zajęte, a wolne 150Mb. Więc całkiem nieźle jak na 512MB RAM'u całkowitego.

Bateria przy częstym korzystaniu wymaga codziennego ładowania, a sporadyczne nawet 2 dni właściwie to standard w tych telefonach, bateria jest od nowości także w razie wyraźnego spadku wypadało by ją zmienić.

 

W zestawie:

  • Telefon

  • Oryginalna Bateria 1300mAh (od zakupu)

  • Etui Pingwin

  • Ładowarka

  • Kabel USB

  • 2 klapki baterii (czarna i żółta)

  • Papiery (paragon, karta gwarancyjna)

  • Pudełko ze zgodnym IMEI

Więcej Zdjęć

Po kontakcie i 100% pewności kupującego wystawiam aukcję na allegro.

E-mail sprawdzam codziennie także nikt bez odpowiedzi nie zostanie. Nie interesuje mnie zamiana.

 

160zł + do 20zł przesyłka


(Asiulkabilk) #2

Witam chciałabym kupić telefon. Lecz bym musiała jeszcze raz się zastanowić. ;-) 


(CrisPL) #3

Aktualnie odezwał się nieco wcześniej pewien użytkownik i będę z nim prowadził rozmowy. Więc na tą chwilę rezerwacja i wstrzymuję.


(CrisPL) #4

I sprzedany!