Samsung Galaxy Mini (Orange) - 199 PLN!

Mam na sprzedaż używanego Samsunga Galaxy Mini. Smartfon z systemem Android zaktualizowanym do wersji 2.3 Gingerbread, niezwykle czułym, pojemnościowym ekranem dotykowym o rozmiarze 3,2" i rozdzielczości 240x320.

Telefon posiada procesor Qualcomm taktowany zegarem o szybkości 600MHz, wydajny układ graficzny oraz cyfrowy aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2Mpx, odtwarzacz MP3, radio FM z RDS i ułatwiający pisanie SMSów program Swype. Motywy zainstalowane na tym Androidzie to TouchWiz, launcher Orange obsługujący innowacyjny system gestów dotykowych oraz GOLauncher. Telefon posiada również kilka przydatnych aplikacji i gier, niektóre zainstalowane przez producenta - pozostałe przeze mnie. Obsługuje Bluetooth, 3G oraz WiFi. Cechuje go bardzo wytrzymała i świetnie spasowana obudowa.

Urządzenie jest w stanie wizualnym bardzo dobrym oraz w idealnym stanie technicznym.

Urządzenie MOŻE posiadać blokadę simlock na sieć Orange. Posiada również niewielki logotyp tego operatora z tyłu obudowy.

Do telefonu dołączam oryginalną ładowarkę sieciową, kabel USB-microUSB oraz kartę pamięci microSD o pojemności 2GB. Wszystkie akcesoria są oryginalne.

Nie przyjmuję zwrotów. Zastrzegam sobie prawo do rezygnacji ze sprzedaży urządzenia.

Na wyraźne życzenie mogę wystawić telefon na aukcji w serwisie Allegro.pl.

Cena telefonu wraz z kartą pamięci wynosi jedyne 199 złotych.

Zdjęcia :?:

Opis stanu technicznego urządzenia :?:

ZDJĘCIA.