Samsung Galaxy Mini (Orange) +2GB

Sprzedam Samsunga Galaxy Mini z simlockiem na sieć Orange. Smartfona pracującego na procesorze 600MHz, wyposażonego w WiFi, GPS, aparat o rozdzielczości 3Mpx oraz pojemnościowy, niezwykle czuły ekran dotykowy o rozmiarze 3,2" i rozdzielczości 320x240px.

Telefon posiada system operacyjny Google Android, zaktualizowany przeze mnie do wersji 2.3.4 Gingerbread , co zwiększa wydajność baterii, zwiększa płynność działania oprogramowania oraz dodaje kilka kosmetycznych zmian.

Na telefonie zainstalowane są w pełni kompatybilne z rozdzielczością ekranu oraz całkiem przydatne gry i aplikacje : Solo Lite, XPiano, Wikipedia, Opera Mini czy Angry Birds. Do dwóch podstawowych motywów - samsungowego i nałożonego przez operatora - doinstalowałem GoLauncher, który poprawia wygląd menu oraz zwiększa jego funkcjonalność i gamę animacji. Wszystkie te dobrodziejstwa mogę oczywiście usunąć.

W zestawie z telefonem oferuję oryginalną ładowarkę, kabel USB oraz kartę pamięci MicroSD o pojemności 2GB wraz z adapterem SD.

Telefon jest w stanie bardzo dobrym, bez większych niedoskonałości wizualnych, w idealnym stanie technicznym - nie posiada absolutnie żadnych wad ukrytych.

Cena zestawu: 275 złotych. Wysyłam po przedpłacie na konto, szczegóły do omówienia. Mogę wysłać zdjęcia przedmiotu, jeśli ktoś będzie zainteresowany.

Allegro: http://allegro.pl/samsung-galaxy-mini-s … 10552.html