Samsung Galaxy Note 2 - czy nadal warto?

Witam

 

Otóż mam zamiar zmienić swojego “Gejphona 4 16GB” na Samsung’a Galaxy Note 2. Telefon z tego co wiem ma 2 lata. Znalazłem aukcje na allegro gdzie jeszcze idzie kupić nówkę za niecałe 900zł z wysyłką również o pojemności 16GB. Opłaca się nadal kupić taki sprzęt ? Dodam, że kupiłem Iphone’a z tego względu, że po 4 telefonach z Androidem (po kolei - SE Xperia X8, Motorola Milestone, Sony Xperia SK17i, LG L7)zwyczajnie nie miałem nerwów do tego systemu. Czy oryginalny, czy CyanogenMod, czy jakaś wersja Light - ZAWSZE coś musiało nie działać tak jak trzeba… Wiem, że tak jak np. pierwsze modele Samsunga Galaxy S były udane (w sensie jedynka i dwójka) tak potem już robili to samo gunwo które po mniej więcej 3 miesiącach chodziły jak chodziły… Wiem, że Note’y to trochę wyższa półka tylko ciekaw jestem waszej opini (może testów, ew. podania jakieś alternatywy) jak ten telefon działa i czy po 2 latach od premiery nadal będzie użytkowy. Wyżej wymieniane modele były kupowane +/- 3 miesiące od premiery.

 

Jak by ktoś pytał szukam sporego smartphone’a do 1000zł.

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :slight_smile:

Powiem tak. Miałem Galaxy Note 2 i sprawował się dobrze, bez jakichś wiekszych problemów, Jednak dla mnie był troszke za mały i wymieniłem na HTC ONE MAX, różnica GIGANTYCZNA, nie ma nawet co porównywać, ekran igła, szybkość bez zarzutu, bateria długo trzyma. Także zastanów się nad HTC :wink:

Chcę akurat Galaxy Note ze względu na rysik, w życiu nie wziąłbym takiego kloca z którym męczyłbym się ciągle dwoma rękami, dlatego też nie mówię o “eSkach” i innych modelach w sumie… Sam sobie odpowiedziałem znowu…