Samsung Galaxy S Advance (biały) na iPhone 4/4s

zamienię

(Marekfranek92) #1

Witam. Posiadam SGS Advance (biały). Telefon zakupiony w PLAY w grudniu 2012 więc jest na gwarancji. Ma wgrany Android 4.2.1 - mogę pomóc w późniejszej aktualizacji lub powrotu do GB. Noszony był ciągle w futerale, zapewniam, że szybka ma 0 rysek (dodatkowo ma szkło Gorilla Glass). Ma jedynie małe ryski na spodzie przy wejściu od ładowarki (nie wiem nawet, kiedy to się stało, nie przeszkadza to, są małe, nie głębokie - mogę wysłać zdjęcia). Do telefonu mogę dołożyć Kartę 8GB i ładowarkę samochodową od Motoroli (działa z tym telefonem). Z tego względu, że nie jest nowy (prawie nowy - ale posiada wspomniane wady) mogę zaoferować rozsądną dopłatę z telefonem.

Kontakt:

EMAIL: marekfranek92@wp.pl


(Freeq52) #2

Tak dla informacji - Samsung Galaxy S Advance nie posiada szkła Gorilla Glass. Swego czasu Samsung wprowadził w błąd wielu użytkowników i na oficjalnej stronie pisał, że GG jest. Ale informacja ta została zdjęta, również na http://www.corninggorillaglass.com na liście urządzeń z tym szkłem, brak SGSA.


(Marekfranek92) #3

Jest co do tego dużo opini. Woekszosc twierdzi, ze lista nie jest kompletna.

Ja od siebie powiem, ze poprzednio mialem motorole milestone z gorilla glass i szklo bylo takie same jak tu - niemniej jednak nie zmienia to faktu, ze nie posiada rys.

W gwoli ścisłości, SGS A ma gorille glass :slight_smile:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_de … illa_Glass


(Psotka2013) #4

jeśli ktoś będzie chciał kupić powyższy model, to szczerze polecam, jestem wieloletnim pracownikiem sieci Orange i lubię sprzedawać ten telefon, ponieważ jest praktycznie bezawaryjny