Samsung Galaxy S Bardzo się nagrzewa

Witam, kiedy przeglądam internet mój samsung bardzo się nagrzewa z tyłu obudowy przy aparacie muszę powiedzieć że mi to przeszkadza i trochę martwi wie ktoś może czemu tak jest i co z tym zrobić??

Też mam taki telefon i nie spotkałem się z tym, żeby się nagrzewał od przeglądania stronek.

Którą wersje androida masz ?

2.1 ale nagrzewa się tylko jesli przeglądam przez tryb sieci WCDMA

też mam włączone 3G… może spróbuj z wersją 2.2 (dwa dni temu wgrałem 2.3.2 … i stwierdzam, że 2.2 - jest dużo lepsza). Może z tym nagrzewaniem, to jakaś wada ? Pytałeś w Samsungu - co oni na to ?

Tak się składa że w tym miejscu jest procesor telefonu.

A jak też zapewne wiesz jest to procesor 1GHz który musi się nagrzewać przy wysiłku w dodatku bez radiatorów w ciasnej obudowie.

Przejdę się do jakiegoś salonu samsunga i zapytam, a tą wersje 2,2 jak się wgrywa bez utraty gwarancji??

Ja ściagam firmware z http://samfirmware.webs.com/samsungandroid.htm i wgrywam go Odinem. Nie mam pojęcia jak to się ma do gwarancji…

Jeżeli to oficjalna aktualizacja, to o ile nie uceglisz telefonu, gwarancja pozostanie. A jeżeli nieoficjalna, to tak czy inaczej utracisz gwarancję.

Co masz na myśli?

Uceglić telefon, czyli sprawić, by już nie działał. Ale z tego co wiem, w Galaxy S jest to trudne do osiągnięcia.