Samsung Galaxy S (I9000) - USB nie widzi kabla (prawie żadnego)

Witam. Mam problem z Moim Samsungiem Galaxy S. Otóż posiadam około 3-4 kabli mini USB z czego tylko JEDEN (od s3 mini) działa. Telefon się normalnie ładuje, pliki z komputera przesyłają się itp. W przypadku innych kabli sprawa się komplikuje (nawet oryginalnego). Otóż czasem telefon się ładuje, czasem nie, czasem trzeba wtyczkę “odpowiednio” ułożyć bo nie łapie, nie jednokrotnie przyklejałem ją nawet taśmą klejącą żeby utrzymała się w odpowiedniej pozycji. Telefon się “niby” ładuje a po 5 minutach nagle przestaje. Potem łąduje, przestaje i tak w końcu po całej nocy z 20% robi się 5%. Często ma sytuacja że podłączam kabel i zaczyna ładować, nagle pojawia się ze rozładowany i mam 2%, klikam OK i ładuje przez 2 sekundy i znowu sie to pojawia, klikam ok (lub nawet czekam az samo zniknie) i laduje 2-3 sekundy i znowu to samo.

Wszystko było by OK gdyby nie fakt że działający kabel był nie mój i musiałem go zwrócić. 

idź do serwisu i się dowiedz ile kosztuje wymiana wejścia USB. Orientacyjnie koło 30 zł