Samsung Galaxy S III - jak wrażenia?

Jakie macie wrażenia co do telefonu Samsung Galaxy S III?

Ja już mam i ogólnie mi się bardzo podoba, ale szkoda że opcje głosowe na Polskę nie działają…

Chwalisz się, czy co? :lol:

Napisz coś więcej o Twoich wrażeniach z telefonu, a nie tylko, że Ci się podoba. Obecnie wygląda to jak chęć pochwalenia się.

Brzydki :smiley:

A tak serio myślę że to kolejny wydajny Samusng najtańszy z wysokiej pólki cenowej, ale i tak miażdżony przez Nvidie Tegre.

Ja właśnie ze względu na stosunek jakości do ceny wybrałem LG P880 (Optimus 4X HD) - bez zbędnych wodotrysków w postaci zasobożernych nakładek, śmiga jak szalony :wink:

No ja się zastanawiam nad starszym 2X właśnie ze względu na Nvidię. Nadal trzyma swoją cenę, a jest wg mnie lepszy od konkurenta SGS2.

Parametry ok, wykonanie średnie (taka plastikowa tandeta), a wielkość całkowicie go dyskwalifikuje. Mam go w pracy, mogę testować do woli, chodzi bardzo przyzwoicie jak na Androida, ale do kieszeni bym tego nie włożył. Za duże jak na smartphone’a, za małe jak na tablet.

Miałem kilka dni pożyczonego od kolegi i tak szczerze powiedziawszy to nie ma się czym zachwycać, jak na tą cenę za dużo plastiku i marketingu.

HTC oferuje znacznie lepsze wykonanie niż Samsung w tej cenie.

Jak mam być szczery to gdybym miał kupować nowy telefon to wolałbym SGS2, jest znacznie bardziej poręczniejszy.

Czyli mówisz że te plastiki są pokroju Samsungów za 400 zł (typu Mini, i5800) czy jednak coś lepszego, co się nie rysuje, ściera itp?

Wiesz, na czymś w sumie trzeba oszczędzać żeby być tańszym do konkurencji i nie dopłacać do interesu.

To jest raczej to co pisałem, tak samo wielce wychwalany był SGSII, mimo że WG MNIE były lepsze telefony, i nie doceniane - choćby LG Optimusy, kilka modeli HTC, które nawet będąc na półce cenowej 2x niższej miażdżyły wykonaniem.

pewnie, ze się chwalę:)

ale dorzucę jeszcze z wrażeń, że jest za duzy - trudno sie go nosi i w torebce i w plecaku, ciągła obawa ze mi się zgniecie

Dawaj jakąś recenzję, czy coś, a nie :smiley:

Brzydki, śliski, za wielki. Jak ktoś chcę duży telefon to niech kupi Note’a.

Ja też poproszę, na Youtube, w jakości jakiejkolwiek;-)