Samsung Galaxy S III - jak wrażenia?

(Martamarks) #1

Jakie macie wrażenia co do telefonu Samsung Galaxy S III?

Ja już mam i ogólnie mi się bardzo podoba, ale szkoda że opcje głosowe na Polskę nie działają...

(Scorpions.B) #2

Chwalisz się, czy co? :lol:

Napisz coś więcej o Twoich wrażeniach z telefonu, a nie tylko, że Ci się podoba. Obecnie wygląda to jak chęć pochwalenia się.

(ra-v) #3

Brzydki :smiley:

A tak serio myślę że to kolejny wydajny Samusng najtańszy z wysokiej pólki cenowej, ale i tak miażdżony przez Nvidie Tegre.

(jaru_r) #4

Ja właśnie ze względu na stosunek jakości do ceny wybrałem LG P880 (Optimus 4X HD) - bez zbędnych wodotrysków w postaci zasobożernych nakładek, śmiga jak szalony :wink:

(ra-v) #5

No ja się zastanawiam nad starszym 2X właśnie ze względu na Nvidię. Nadal trzyma swoją cenę, a jest wg mnie lepszy od konkurenta SGS2.

Parametry ok, wykonanie średnie (taka plastikowa tandeta), a wielkość całkowicie go dyskwalifikuje. Mam go w pracy, mogę testować do woli, chodzi bardzo przyzwoicie jak na Androida, ale do kieszeni bym tego nie włożył. Za duże jak na smartphone'a, za małe jak na tablet.

(Piotrek2255) #7

Miałem kilka dni pożyczonego od kolegi i tak szczerze powiedziawszy to nie ma się czym zachwycać, jak na tą cenę za dużo plastiku i marketingu.

HTC oferuje znacznie lepsze wykonanie niż Samsung w tej cenie.

Jak mam być szczery to gdybym miał kupować nowy telefon to wolałbym SGS2, jest znacznie bardziej poręczniejszy.

(ra-v) #8

Czyli mówisz że te plastiki są pokroju Samsungów za 400 zł (typu Mini, i5800) czy jednak coś lepszego, co się nie rysuje, ściera itp?

Wiesz, na czymś w sumie trzeba oszczędzać żeby być tańszym do konkurencji i nie dopłacać do interesu.

To jest raczej to co pisałem, tak samo wielce wychwalany był SGSII, mimo że WG MNIE były lepsze telefony, i nie doceniane - choćby LG Optimusy, kilka modeli HTC, które nawet będąc na półce cenowej 2x niższej miażdżyły wykonaniem.

(Martamarks) #9

pewnie, ze się chwalę:slight_smile:

ale dorzucę jeszcze z wrażeń, że jest za duzy - trudno sie go nosi i w torebce i w plecaku, ciągła obawa ze mi się zgniecie

(Scorpions.B) #10

Dawaj jakąś recenzję, czy coś, a nie :smiley:

(Jaro070) #11

Brzydki, śliski, za wielki. Jak ktoś chcę duży telefon to niech kupi Note'a.

(ra-v) #12

Ja też poproszę, na Youtube, w jakości jakiejkolwiek;-)