Samsung Galaxy S III podróba a orginał

Witam

chciał bym dowiedzieć się coś więcej o podróbach samsunga galaxy s III ostatnio znalazłem na tablica.pl nowe nie używane samsungi galaxy s III na 2 letniej gwarancji za ok 1400 zł a na allegro niezchodza poniżej 2000 więc troche się zdziwiłem i potem dowiedziałem się że już chinole zaczynają produkować podróby tego telefonu więc troche chcem się o nich dowiedzieć wiadomo ze mają dual sim ale zauważyłem coniegdzie na fotach że w orginale z lewej aparatu jest lampa a z prawej głośnik a w podróbie wręcz na odwrót z lewej strony głośnik a z prawej lampa jednak nie jestem tego pewien czy mógł by ktoś to sprawdzić i czy pudełko podróby wygląda tak samo jak w orginale czy piszą na pudełku takie same dane techniczne czy inne i czy pisze tak jak na orginale made in korea czy made in china i czy w wszystkich podróbach jest dual-sim ?

Tutaj jest coś więcej napisane.

http://www.chip.pl/news/sprzet/telefony/2012/07/jest-pierwsza-podrobka-galaxy-s-iii.-lepsza-od-oryginalu

Odnośnie tablicy to krążą tam ludzie co wpychają taniej rzeczy, a później trzeba odzyskiwać kasę bo albo wysyłają coś innego lub wcale. Ja bym polecał odbiór osobisty jak coś, by móc zobaczyć to co chce sprzedać.