Samsung Galaxy S nie uruchamia się

Witam, przejdę do opisania problemu.

Otóż od jakiegoś czasu moja komórka Samsung Galaxy S (mam ją jakieś 3-4 miesiące) nie uruchamia się. Zawsze pod wieczór ładowałem, a rano smużył trochę ekran, wyłączyłem i chciałem od nowa włączyć i nie włączył się. Jednakże jak tak zostawiłem, po godzinie włączył się bez problemu sam. Teraz jestem w sytuacji, że nie chce się włączyć, wyjmowałem baterie czekałem kilka godzin, podłączyłem ładowarkę i nic. Jedynie włączy się ikonka baterii, później kółeczko ładowanie zatrzymuje się w połowie i gaśnie. Ikonka baterii ma kolor szary, jakby nie naładowany był, nie sprawdzałem innej ładowarki. Pytanie takie, czy to może być przed ładowarkę, baterię, a może od nowa wgranie soft’a jest potrzebne. I czy zrobią to w każdym salonie, czy muszę iść do tego, gdzie kupiłem, albo samemu soft’a zainstalować ?Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Jeżeli kupowałeś w salonie jakiegoś operatora, np. w Play, to powinni to zrobić w każdym salonie. Możesz coś kupić np. w Warszawie, a oni powinni bez problemu rozwiązać ten problem również w innych swoich salonach. Na pewno zostaniesz na trochę bez telefonu na czas naprawy, być może dadzą ci jakiś zastępczy lub zupełnie nowy. Warto spróbować zadzwonić do serwisu Samsunga. Może oni coś pomogą.

Witaj

Może zajżyj tutaj:

http://forum.android.com.pl/

http://supportsamsung.pl/

Naj lepiej jest się zaierstrować w tedy będzież miał dostęp do wszystkich informacji zawartych na forach. Rejestracja jest całkowicie darmowa i nic nie kosztuje.

Przypuszczm, iż wcale Ci nie pomogłem, ale podane przez zemnie linki, prędzej czy póżniej na pewno Ci się przydadzą.

_ Pozdrawiam _

ekhmm… 3 X ORT :slight_smile:

Do Ziomek Zemsty

Nie rozumiem Twojego ataku na mnie. Z tego co rozumię masz do mnie pretesję o to, iż trzeba się rejestrować na forum. Ale czyż Ty nie musiałeś się rejestrować na forum DP ażeby dokuczać takim ludzim jak ja. Ja starałem się pomuc Bratu w potrzebie. Podałem mu linli, które mu się wkrudce bardzo przydadzą. I nie rozumiem skrutów typu "ekhmm… 3 X ORT " Poniewarz jestem człowiekiem starszej generacji. Nie chcę toczyć z tobą Bracie wojny, bo to nie ma żadnego sensu. Ja tylko prubuję się tylko usprawiedliwić. Na karzdym forum trzeba się za rejestrować, ażeby kożystać z jego pełnych zasobów. Nie ma tak że jak przegląsz jekieś forum wszystko jest podane jak na tacy. Musisz się zajejestrować na danym forum, aby kożystać z jego pełnych zasobów.

Komiec tematu dla Ziomek Zemsty

:?: :?: :?: #-o Ja wysiadam.

Witam ponownie

Kolega Makavelo Sam oceni czy moje porady i wskazówki są coś warte.