Samsung Galaxy S Plus GT-I9001 SPRZEDANY!

Mam do sprzedania smartfon Galaxy S Plus. Jestem jego drugim właścicielem, gdy go kupiłem miał zaledwie pół roku,a przede mną brany był na firmę nowy (dołączam fakturę jako dowód zakupu). Niestety czas gwarancyjny już minął (22.06.14), ale telefon nadal świetnie się sprawuje i nigdy nie był w serwisie. Jedynie co było zmieniane to bateria, która po okresie 1.5 roku eksploatacji po prostu spuchła. Aktualnie założona nowiutka, oryginalna o tej samej pojemności i wyprodukowanej w 2013 roku (koszt takiej śmieszny tylko 30zł!). Nie noszony w futerale srebrna ramka cała nie starta jedynie w okolicy gniazda USB, bo używać trzeba. Zero folii na ekranie, a mimo wszystko nie ma ani jednej rysy, ponieważ posiada hartowane szkło Gorilla Glass. Jedynie można się uczepić, że obie klapki baterii są nieco popękane jednak trzymają się prawidłowo i nie szpecą. A kamerka ma nieco przymglone szkiełko, ale nie w miejscu obiektywu i zdjęcia są czyste(zdjęcie faktury zrobione telefonem). Nie dodaję słuchawek ze względów higienicznych.

 

post-152435-0-51345100-1404573200_thumb.

 

Jak wiadomo oryginalny android dla tego telefonu wyszedł tylko w wersji 2.3.7 ja natomiast poszedłem dalej i zainstalowałem najnowszego androida 4.4.4 Kitkat w wersji CyanogenMod 11. Do tego wgrany jest kernel (zarządza podzespołami), który zwiększył ilość dostępnej pamięci RAM dla użytkownika (domyślnie - 360Mb,po zmianie - 398Mb) oprócz tego jest możliwe podkręcenie procesora z 1.4GHz do nawet 1.8GHz, które daje urządzeniu kopa. Tradycyjnie z takim systemem mamy również uprawnienia root. Pełna możliwość ustawienia wyglądu pod siebie w opcjach(Ekran blokady, motywy, ikony, czcionki, pasek stanu, powiadomień). Wszelkie modyfikacje i pomoc do urządzenia można znaleźć tutaj: "http://forum.android.com.pl/f428/ . Na życzenie jest możliwość przywrócenia oryginalnego softu. Nie znasz telefonu? Specyfikacja tutaj: "http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/gt…laxysplus/

Wstrzymuję tymczasowo ogłoszenie. Zarezerwowany.

Sprzedane!