Samsung Galaxy S20 Ultra - Przejściówka na USB.3.0

Witam, czy może mi ktoś na forum pomóc i podać link lub wskazówkę gdzie mogę zakupić taką przejściówkę ???
Nie dostałem takiej na wyposażeniu a gdy sprzedawałem poprzedni model którym był Samsung Galaxy S8+ tam na wyposażeniu było kilka przejściówek lecz nie były potrzebne bo kabel z ładowarki miał końcówkę do wtyczki na usb.
Lecz do czego dążę, chcę na kartę pamięci w telefonie przerzucić film który ma około 4 GB lecz za pomocą opcji Bluetooth z komputera na telefon trwa to około 4 godzin, dosłownie masakra.
Mimo zainstalowanego systemu w komputerze stacjonarnym Windows 10 Professional x64.
Na wyposażeniu Samsung Galaxy S20 Ultra niestety niema żadnych przejściówek a kabel do ładowarki jest zakończony z obydwu stron opcją micro usb.
Więc niema za bardzo możliwości aby móc połączyć telefon z komputerem za pomocą kabla aby szybciej dane z komputera przerzucić na telefon.
Dlatego szukam o ile jest taka opcja przejściówki lecz z końcówką jak już wspomniałem w założonym temacie usb 3.0 gdzie w płycie głównej posiadam takie wejścia i wiadomo za pomocą takiego łącza chyba o wiele szybciej niezbędne dane by można było przerzucić na telefon komórkowy.
Pozdrawiam i liczę na pomoc w rozwiązaniu wyżej opisanego problemu.

Nie lepiej kupić kabel USB-C - USB 3.0?

1 polubienie

Lepiej, mnie 3 przelotki / adaptery na 6 nie działały z 3 metrowym USB 2.0 - microUSB i w sumie nie podłączy się tym też klawiatury na micro USB (telefon nie wykrywa).

BT jest do mniejszych plików optymalne.
Weź pobierz Total Commander na smartfona i wtyczkę LAN for Total Commander.
Udostępnij z Windows po LAN.

Jeżeli nie umiesz skonfigurować połączenia po LAN to możesz ewentualnie wczesną wersję KDE Connect for Windows zainstalować:
https://binary-factory.kde.org/job/kdeconnect-kde_Release_win64/

I na smartfonie też:

Parujesz i wysyłasz. Pójdzie o wiele szybciej niż po BT.

Windows 10 potrafi się w którymś buildzie natywnie łączyć z Samsungami, ale limit pliku to 512MB :stuck_out_tongue: (żenada)

Polecam spróbować przez Wi-Fi.
ja osiągam transfery rzędu 30-40 MB/s przez program MyPhoneExplorer.