Samsung Galaxy S4 Czarny Ekran

Witam, otóż mam problem z telefonikiem ponieważ pewnego dnia leżał sobie na biórku i poprostu chciałem sprawdzić, która godzina naciskam przycisk wybudzania/zasilania a ekran się nie podświetla.Słychać dzwięki telefonu lecz ekran cały czarny .Telefon na gwarancji lecz nie uznali z powodu obdartej lekko ramki.Dla mnie jest to śmieszne ale co moge zrobić.Tak samo w serwisie z miejsca powiedzieli, że będzie to kosztować 350zł.Czego to może być przyczyna ?

wojewoda124 , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Śmieszne jest to, że nie przyjmą telefonu na gwarancję, bo gdzieś tam lekko obudowa obdarta. No śmiech na sali. :shock: Zaktualizuj Androida, jeśli masz taką możliwość, bądź przeinstaluj na czysto obecną wersję Androida. Myślę, że wystarczy tylko reinstalacja Androida. Warto spróbować. Jeśli reinstalacja nie pomoże, to jednak serwis zostaje, bo może jakaś większa awaria z wyświetlaczem telefonu.

Androida raczej nie przeinstaluje jak ma czarny ekran , bo nie będzie wiedział kiedy wejdzie w tryb Download

Jak wejdzie w tryb download to Odin prawidłowo to pokaże… Spróbować warto.

Ale zainstaluj androida przez oprogramowanie do ratowania telefonu samsung

@adi0922 To jest to samo rozwiązanie :slight_smile:

Są jeszcze wtyczki USB jig które bezpośrednio przenoszą telefon w download mode