Samsung galaxy s5 android 5.0

Część wszystkim mam do was parę zapytań, otóż nigdzie jako takiej nie otrzymałem odpowiedzi, Mianowice jestem posiadaczem Samsunga Galaxy S5 na dniach został udostępniony przez producenta Android 5 także z aktualizowałem telefon i zadowolony zacząłem badać jak to wszytko chodzi.I teraz tak drodzy użytkownicy jak mogę zmienić Androdia do poprzedniej wersji 4.4 która jak dla mnie była rewelacyjna ? Odpowiadam że przez Kiessa próbowałem powraca do 4.2 a jak aktualizuje to do 5.0. To jedno, drugie jak mam włączyć (to chyba najważniejsze w tym temacie) zmianę utworu kiedy telefon jest zablokowany tzn. na wcześniejszych wersjach Androidu i to już nawet nie chodzi o s5 nie musiałem odblokowywać telefonu żeby zmienić utwór (w ustawieniach z tego co patrzyłem zarówno telefonu jaki i odtwarzacz <działam na standardowym odtwarzaczu muzyki Samsunga> nie mam możliwości tego ustawić. 

 

PS.Jeszcze tylko wtrącę, co do recenzji Androida 5.0 na s5 które mówią że telefon działa szybciej stanowczo się nie zgodzę, mi działa zauważalnie wolniej a nie instaluje żadnych dodatkowych apek.

By powrócić do starszej wersji zainstaluj sobie nowy firmware - np. z sammobile (root) i nie aktualizuj go do 5.0 :slight_smile:

 

Zmiana utworu odbywa się w ten sam sposób co w kitkacie (4.4) i wcześniejszych andkach - na wygaszaczu masz włączoną aktualną aplikację - odtwarzacz muzyczny i tam masz ikonkę (->) następnego utworu. (nic się w tym temacie nie zmieniło). No chyba że opiszesz inny sposób zmiany utworu. 

 

Sam niedawno aktualizowałem 4.4 do 5.0 - w tym celu wywaliłem beznadziejny brand plusa i zastąpiłem go tym podanym w newsie DP, wszystko śmiga ładnie, crashe sie zdarzają bardzo rzadko ale się zdarzają - cały czas czekam na aktualizację bo jest sporo poprawek. Poza tym ten nowy wygląd jest taki jakiś dziewczęcy za bardzo. 

W moim poradniku do instalacji Romów do S3 masz podane jak zainstalować Soft przez Odina - link. zaś tutaj masz do 4.4.2 czystego dla Pl link 1 lub link 2 .

lordjahu właśnie o to chodzi że tego nie mam…tzn gdy mam włączony odtwarzacz muzyki i zablokuje telefon to oczywiście muzyka dalej leci ale nie pojawiają mi się na ekranie ,strzałki" do zmiany utworów.

Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne lub ponownie zainstalować ROM z linku podanego na DP :slight_smile: