Samsung Galaxy S5 ukryty klawisz Opcji

Założyłem ten temacik gdyż może się zdarzyć że będziecie potrzebować właśnie tej informacji. Ale zacznijmy od tego w czym rzecz.

 

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Samsunga Galaxy S5 i podczas korzystania z kilku aplikacji zauważyłem w nich brak klawisza odpowiedzialnego za menu/opcje. We wcześniejszych wersjach telefonów nie było problemu z wywołaniem menu ustawień - wystarczyło kliknąć w odpowiednią ikonkę na ekranie aplikacji lub klawisz opcji (po lewej stronie od środkowego klawisza powrotu do menu).

 

Z tym modelem jest ten problem iż klawisz ustawień został tutaj zastąpiony klawiszem menu - po naciśnięciu którego pojawia nam się okno aplikacji “do zabicia” (zamknięcia). By włączyć opcje - jakiejkolwiek aplikacji - należy przytrzymać klawisz menu - około 2-3 sekundy. Wtedy pojawią nam się opcje. 

 

 

Testowano na wszystkich aplikacjach, a w szczególności - S Health, GPS Status, Shazam i Norton Snap.

Wiele ludzi ma problem ze znalezieniem tego klawisza a wychodzi na to że trzeba go troszke dłużej potrzymać  :slight_smile:

 

Mam nadzieję iż moja porada okaże się pomocna  :smiley: