Samsung Galaxy s8+ Brand

Witam, debrandowałem dzisiaj mojego SM-955F, w celu zainstalowania Androida Pie.
Mój telefon pochodził spod OPV, czyli Orange. Kupiłem go dłuższy czas temu w media expert.
Zdecydowałem się na wgranie nowego firmware przez Odina. Okazało się, że trafiła do mnie wersja niemiecka.
Pytanko moje jest krótkie i zapewne bardzo łatwe.
Czy system, który prezentuje się tak poniżej, jest systemem, który można uznać za XEO i będę dostawał aktualizację w momencie ich wyjścia. A nie będę musiał czekać na konkretnego operatora?

Pozdrawiam

Zastanawiam się dlaczego nie zainstalowałeś XEO:https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s8-plus/SM-G955F/XEO/download/G955FXXU4DSBA/258605/.
Może lepiej będzie zainstalować przez Odina XEO,jeśli chodzi o aktualizacje to będą przychodzić przez OTA.

1 polubienie

Nie zainstalowałem tego, ze względu na bardzo duży czas pobierania ograniczony przez sammobile.
Myślisz, że dużo zmieni jednak ponowne przeinstalowanie na firmware który podałeś?

Program SamFirm pobierze szybciej ten rom,raczej dużych zmian nie odczujesz gdybyś chciał ten rom(XEO) zainstalować przez Odina.

Pobrałem przez program i zainstalowałem.
Teraz jest XEO/XEO/OPV