Samsung Galaxy Spica - proszę o pomoc z przyspieszeniem jej

Cześć , kupiłem 5 miesięcy temu Samsung Galaxy Spica w stanie dobrym za 152 zł z przesyłką na Allegro.Telefon był w stanie bardzo dobrym , niezniszczony i ogólnie sprawiał dobre wrażenie. Mój problem polega na tym , że MOJA Spica coś się mocno laguje, zawiesza . Czytałem na różnych forach , pisali żeby wgrać nowe mody lub opragromowanie. Boje się , że coś mogę zepsuć i telefon pójdzie na złom, a jest to moj najlepszy do tej pory telefon i nie chce go zepsuc czy coś. Aktualnie mam andka 2.1 , wersje jądra 2.6.29.6 lukasz@Luki #180 , cynanogen mod w wersji 6.1.1 - Spica - alpha 8.3.2 - LW . v2.2 by Dude , numer kompilacji Lukiqq Kernel v8, ADW Launczer . Naprawdę nie mam pojęcia co i jak cos zrobic by rozwiązać mój problem. Za pomoc bardzo dziękuję.

SakNoel , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

http://forum.android.com.pl/f131/aktual … picy-8876/ A jesli sie boisz to daj do serwisu.

:smiley: No dobra, jak już oddam do serwisu to co mi najlepiej polecacie ? Nie wiem co mam wybrać , żeby telefon nie mulił i żeby się dało oglądać filmy na youtube itd… ? :smiley:

Skoro odważyłeś się już w nim grzebać to znaczy że nie boisz się go zepsuć.

Jeśli radzą CI na forach zmianę modów to to zrób. Jeśli się boisz to daj to do zrobienia serwisowi - ale on Ci nie da gwarancji że będzie ok.

W ostateczności wgrywasz ostatni dobry fabryczny Andek 2.1 i tyle.