Samsung Galaxy Tab 3 - Jak odzyskać hasło do ekranu blokady

(Sebastian Lewandowski1) #1

Witam Serdecznie :slight_smile:

Posiadam Samsung Galaxy Tab 3 , jetem z niego bardzo zadowolony , lecz chciałem go zabezpieczyć , by nie mógł nikt korzystać z niego oprócz mnie , i tu problem mój , zapomniałem hasła , wpisywałem wszystkie hasła które kojarzą mi się , chce bardzo odzyskać swoje hasło , by móc ustawić nowe , proszę o pomoc

PS: proszę pisać w odpowiedziach prostym językiem , bym mógł zrozumieć , nie ciężkim językiem .

Pozdrawiam Was , i czekam na szybką odpowiedź

(S3BA_) #2

Niestety mam dla Ciebie złą nowinę.

Będziesz musiał zrobić recovery do ustawień fabrycznych.

(Sebastian Lewandowski1) #3

Jak to mam zrobić, jak nie mogę go całego odblokować , a chce hasło nowe dać tablet jeszcze na gwarancji , a chce bezpiecznie odzyskać

(S3BA_) #4

Wg. mnie zapomnianego hasła nie da się zmienić.

Jak zrobić reset telefonu masz na filmiku od ok 1min.

(Sebastian Lewandowski1) #5

Oglądałem , ale jakoś nie mogę tego u siebie zrobić :frowning: , bo tam jest sam Samsung Galaxy 3 , a ja mam Tableta , a chce żeby mi odzyskało moje hasło , którego zapomniałem

(michq) #6

Jak masz połączenie internetowe na tablecie, to bez problemu powinieneś sobie odzyskać hasło (musisz znać hasło do konta google). Jak nie masz połączenia internetowego, to tutaj masz instrukcję resetowania z poziomu recovery dla Galaxy Tab 3. Pamiętaj, że po hard reset wszystkie dane zostaną utracone (tzn. aplikacje, dane aplikacji, natomiast karta pamięci i pamięć wewnętrzna na pliki multimedialne powinny zostać nietknięte).

(Sebastian Lewandowski1) #7

@michq mam połączenie , i znam hasło do konta Google ? nie wiem czy dobrze zrozumiałem , ale chyba masz na myśli , bym wpisał hasło z gmaila ? , czy jak ? rozszerz swoją odp :wink:

(michq) #8

Jak kilkukrotnie źle wprowadzisz hasło, to powinna pojawić się opcja uruchamiająca kreator resetowania hasła. Klikasz w nią i podajesz login i hasło do konta Google (tego, z którego korzystasz np. z Google Play), następnie powinieneś dostać kod do resetowania na adres mailowy.

(Sebastian Lewandowski1) #9

@michq  właśnie , u mnie nie ma takiego czegoś , tylko jest , że muszę czekać 30 sekund , i ponownie spróbować wpisać , już próbowałem 54 razy to zrobić i dupa

(michq) #10

A masz połączenie np. Wi-Fi na tablecie? Przed chwilą sprawdziłem u siebie i bez problemu jest ta opcja. Jaki masz rodzaj blokady? Ja sprawdzałem na wzorze.

Teraz sprawdziłem z założonym hasłem i faktycznie nie ma tej opcji, więc zostaje Ci hard reset lub przypomnienie sobie hasła.

(Sebastian Lewandowski1) #11

@michq mam Wifi na tablecie , bo ja mam hasło nie wzór m, nie pin , zaraz dam potrzebuję 5 lub 7 minut

(michq) #12

Widocznie opcja resetowania jest dostępna tylko dla blokady wzorem. Możesz spróbować zrobić według tej instrukcji, może Galaxy Tab 3 też posiada tę lukę lub zrobić hard reset. Jednak nawet ja ta luka występuje w twoim tablecie, to i tak to Ci nie wiele da, ponieważ i tak musisz znać hasło, aby je usunąć.

(Sebastian Lewandowski1) #13

Próbowałem robić jak na tym filmiku , ale to jest tylko dla wzoru , a ja hasło mam , literowe a je zapomniałem , tam było że naciśnij zero i połącz i nic to u mnie nie dawało .. @michq może masz

może masz inny sposób ... bo ten nie działa /

(michq) #14

Wejdź na menedżer urządzeń Android. Tam jest opcja "zablokuj". Dzięki niej możesz zmienić hasło.

(Sebastian Lewandowski1) #15

Piszę , że muszę " Wysłać powiadomienie o konfiguracji? " a nie mam jak tego przyjąć , bo nie znam hasła

(michq) #16

Próbowałeś wysłać to żądanie? Przez menedżer urządzeń na pewno da się zresetować hasło, więc postępuj według instrukcji. Możliwe jednak, że masz odznaczone uprawnienie dla menedżera urządzeń w ustawieniach na tablecie. Jak to Ci nie zadziała, to wtedy hard reset.

(Sebastian Lewandowski1) #17

Zrobiłem wszystko jak na filmie , i tak hasło jest :confused: , a ja chce , by go całkowicie nie było ...

(michq) #18

Na pewno robiłeś wszystko robiłeś według instrukcji?Tutaj masz inną, ale to i tak te same czynności.

Musisz:

1. Wyłączyć tablet.
  2. Wcisnąć przycisk zwiększania głośności, przycisk zmniejszania głośności, klawisz home.
  3. Włączasz tablet przytrzymując wcześniej podane klawisze.
  4. Poruszając się klawiszami głośności wybierasz opcję "Wipe data/factory reset".
  5. Zatwierdzasz "wipe data/factory reset" klawiszem "power".
  6. Wybierasz i klikasz na "yes".

Po wykonaniu tych czynności tablet będzie przywrócony do stanu fabrycznego, w tym usuwa blokadę ekranu. Więc wcześniej musiałeś wybrać inną opcję.