Samsung Galaxy Tab 3 - Jak odzyskać hasło do ekranu blokady

Witam Serdecznie :slight_smile:

 

Posiadam Samsung Galaxy Tab 3 , jetem z niego bardzo zadowolony , lecz chciałem go zabezpieczyć , by nie mógł nikt korzystać z niego oprócz mnie , i tu problem mój , zapomniałem hasła , wpisywałem wszystkie hasła które kojarzą mi się , chce bardzo odzyskać swoje hasło , by móc ustawić nowe , proszę o pomoc

 

PS: proszę pisać w odpowiedziach prostym językiem , bym mógł zrozumieć , nie ciężkim językiem .

 

Pozdrawiam Was , i czekam na szybką odpowiedź

Niestety mam dla Ciebie złą nowinę.

Będziesz musiał zrobić recovery do ustawień fabrycznych.

http://www.youtube.com/watch?v=UvD6ZCENlJA

Jak to mam zrobić, jak nie mogę go całego odblokować , a chce hasło nowe dać tablet jeszcze na gwarancji , a chce bezpiecznie odzyskać

Wg. mnie zapomnianego hasła nie da się zmienić.

Jak zrobić reset telefonu masz na filmiku od ok 1min.

Oglądałem , ale jakoś nie mogę tego u siebie zrobić :frowning: , bo tam jest sam Samsung Galaxy 3 , a ja mam Tableta , a chce żeby mi odzyskało moje hasło , którego zapomniałem

Jak masz połączenie internetowe na tablecie, to bez problemu powinieneś sobie odzyskać hasło (musisz znać hasło do konta google). Jak nie masz połączenia internetowego, to tutaj masz instrukcję resetowania z poziomu recovery dla Galaxy Tab 3. Pamiętaj, że po hard reset wszystkie dane zostaną utracone (tzn. aplikacje, dane aplikacji, natomiast karta pamięci i pamięć wewnętrzna na pliki multimedialne powinny zostać nietknięte).

@michq mam połączenie , i znam hasło do konta Google ? nie wiem czy dobrze zrozumiałem , ale chyba masz na myśli , bym wpisał hasło z gmaila ? , czy jak ? rozszerz swoją odp :wink:

Jak kilkukrotnie źle wprowadzisz hasło, to powinna pojawić się opcja uruchamiająca kreator resetowania hasła. Klikasz w nią i podajesz login i hasło do konta Google (tego, z którego korzystasz np. z Google Play), następnie powinieneś dostać kod do resetowania na adres mailowy.

@michq  właśnie , u mnie nie ma takiego czegoś , tylko jest , że muszę czekać 30 sekund , i ponownie spróbować wpisać , już próbowałem 54 razy to zrobić i ■■■■

A masz połączenie np. Wi-Fi na tablecie? Przed chwilą sprawdziłem u siebie i bez problemu jest ta opcja. Jaki masz rodzaj blokady? Ja sprawdzałem na wzorze.

Teraz sprawdziłem z założonym hasłem i faktycznie nie ma tej opcji, więc zostaje Ci hard reset lub przypomnienie sobie hasła.

@michq mam Wifi na tablecie , bo ja mam hasło nie wzór m, nie pin , zaraz dam potrzebuję 5 lub 7 minut

Widocznie opcja resetowania jest dostępna tylko dla blokady wzorem. Możesz spróbować zrobić według tej instrukcji, może Galaxy Tab 3 też posiada tę lukę lub zrobić hard reset. Jednak nawet ja ta luka występuje w twoim tablecie, to i tak to Ci nie wiele da, ponieważ i tak musisz znać hasło, aby je usunąć.

Próbowałem robić jak na tym filmiku , ale to jest tylko dla wzoru , a ja hasło mam , literowe a je zapomniałem , tam było że naciśnij zero i połącz i nic to u mnie nie dawało … @michq może masz

  może masz inny sposób … bo ten nie działa /

Wejdź na menedżer urządzeń Android. Tam jest opcja “zablokuj”. Dzięki niej możesz zmienić hasło.

Piszę , że muszę " Wysłać powiadomienie o konfiguracji? " a nie mam jak tego przyjąć , bo nie znam hasła

Próbowałeś wysłać to żądanie? Przez menedżer urządzeń na pewno da się zresetować hasło, więc postępuj według instrukcji. Możliwe jednak, że masz odznaczone uprawnienie dla menedżera urządzeń w ustawieniach na tablecie. Jak to Ci nie zadziała, to wtedy hard reset.

Zrobiłem wszystko jak na filmie , i tak hasło jest :confused: , a ja chce , by go całkowicie nie było …

Na pewno robiłeś wszystko robiłeś według instrukcji?Tutaj masz inną, ale to i tak te same czynności.

Musisz:

  1. Wyłączyć tablet.
  2. Wcisnąć przycisk zwiększania głośności, przycisk zmniejszania głośności, klawisz home.
  3. Włączasz tablet przytrzymując wcześniej podane klawisze.
  4. Poruszając się klawiszami głośności wybierasz opcję “Wipe data/factory reset”.
  5. Zatwierdzasz “wipe data/factory reset” klawiszem “power”.
  6. Wybierasz i klikasz na “yes”.

Po wykonaniu tych czynności tablet będzie przywrócony do stanu fabrycznego, w tym usuwa blokadę ekranu. Więc wcześniej musiałeś wybrać inną opcję.