Samsung Gear S2 czy Huawei Watch

Witam wszystkim miłośników nowych techologi. Z uwagi na coraz to bardziej popularne inteligentne zegarki, chciałbym sobie taki sprawdzić. Posiadam telefon Samsung Note 3, niedługo planuje przesiadkę na Note 4. Szukam raczej eleganckiego zegarka, ze skórzana branzoletką. Obecnie przemawia do mnie najbardziej Samsung Gear S2 w wersji Classic z uwagi na tą samą firmę, której jest Smartfon. Najpiekniejszy jednak moim zdaniem jest nowy watch od Huawei jednak nie wiem jak kompatybilność z moim urzadzniem pomoże ktoś? Modele, które mnie interesują to: Zegarek SAMSUNG Gear S2 classic SM-R7320ZKAXEO Classic http://www.sferis.pl/p/376475-zegarek-samsung-gear-s2-classic-sm-r7320zkaxeo-classic.html Zegarek HUAWEI WATCH czarny ze stalową bransoletą - nie ma tutaj skórzanej?

Samsung Gear S2 fajny jeżeli  oczekujesz od zegarka bajerów oraz szukasz czegoś oryginalnego. Huawei Watch, również dostępny w sklepie Sferis, moim zdaniem posiada dużo lepszy design i świetnie pasuje do wszystkiego. Plus za materiały,z których został wykonany. 

Do usunięcia.