Samsung Gio - problem z aktualizacjami

nie moge zauktualizaować gier i programów na androidzie. Pisze że mało miejsca, wczesniej nie było problemów, mam karte 2gb ale mysle ze chodzi o ram telefonu. Co poradzić ?

Tak. Chodzi tutaj o pamięć telefonu. Spróbuj wyczyścić dane aplikacji lub usuń aplikacje z których nie korzystasz. Jeśli masz Facebooka i masz synchronizację kontaktów z FB to niestety zajmuje on bardzo dużo pamięci. Jest to problematyczne zwłaszcza w telefonach z mniejszą ilością własnej pamięci. 

Niestety ten telefon jest już dość starym modelem (mam takie dwa) i niestety wykonanie aktualizacji nawet podstawowych aplikacji może sprawiać problemy. Główną tego przyczyną jest bardzo mała ilość pamięci przeznaczona na dane (nie mylić z pamięcią RAM), gdzie instalowane są aplikacje. Możesz zastosować program, który przeniesie apki na kartę pamięci (ja używam link2sd). To powinno pomóc. 

Jest jeszcze inna metoda, ale ogólnie upierdliwa ;P 

Możesz usunąć aplikacje, które wymagają aktualizacji, a następnie zainstalować już nowsze wersje bezpośrednio ze sklepu. Wtedy komunikat się nie powinien pojawi. Ale wyżej opisane metody też są godne zainteresowania.

Lub jeszcze lepiej nie aktualizować aplikacji wcale. Przynajmniej tych, których się na co dzień nie używa. 

dowiedzialem sie że można utworzyć partycje na karcie pamięci i jakos ustawic jako pamiec masowa i sciągać ile wlezie :smiley: ?