Samsung Glalxy S3 LTE (GT - I9305) - ROOT

Witam, jak zrootować S3 LTE (to nie to samo co zwykła S3) przez ODINA ??

Chodzi mi o prostą instrukcję, wszystko napisane po kolei i linki do plików które muszę pobrać  :slight_smile:

 

Proszę o pomoc i dzięki za poświęcenie czasu :slight_smile:

http://www.androidpit.com/en/android/forum/thread/561663/Samsung-Galaxy-S3-How-to-root-the-Galaxy-S3-4G-LTE-GT-i9305-on-Android-Jelly-Bean-4-1-2

a coś po polsku na tą najnowszą wersje androida, bo ostatnio aktualizowałem telefon :slight_smile:

Pobiersz Odina i roota.  Wypakowujesz . Uruchamiasz telefon w download mode - Volume Down, Home and Power  zatwierdzasz volume up. Uruchmamisz Odina i zaznaczasz Auto Reboot and F. Reset Time  :) Odin musi wykryć telefon na którymś comporcie gdy go podłączysz pod kompa. Plik roota który pobrałeś podajesz w okienko PDA . Star i robi roota . Czekasz az skonczy robote i telefon sie uruchomi.To dotyczy drugiego linku.:) 

okej, dzięki i teraz po tej całej “procedurze” pojawiła mi się aplikacja “SuperSU” i gdy chce ją włączyć pojawia się komunikat “Aplikacja SuperSU została zatrzymana”.

Robiłem ROOTA< bo chciałem usunąć zbędne aplikacje które pracują w tle i teraz pytanie jak to zrobić i jakie aplikacje mogę usunąć ?? :slight_smile:

OOOOO.Nie wiem co tam masz.Ja w swoim ACE2 doświadczalnie usuwałem śmieci których nie chciałem.Było i tak,że usunąłem coś takiego ,że telefon pózniej wisiał na napisie samsung. Popytaj na forum  http://forum.android.com.pl/forum.php może już sie któs tym bawił i coś powie.

Tutaj lista aplikacji, które można usunąć/zamrozić aktualizowana przez użytkowników z XDA

 

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AqTvctlW89DtdC1qVUlLeVFTV3ZOdUtDclpBdVRQOUE&pli=1#gid=0

czym mogę usunąć te aplikacje ??

Te co masz na zielono możesz usunąć .Jak telefon padnie to zawsze można wgrać na nowo soft .:) 

Nie trzeba wgrywać na nowo softa :stuck_out_tongue: Robisz kopię zapasową systemu w recovery, ale do tego trzeba mieć custom recovery (przynajmniej w stock recovery nie zauważyłem tej opcji). A usuwasz menadżerem plików z dostępem do plików systemowych /system/app np. x-plore w sklepie google.

A ja jednak  wolę wgrać nowy soft.:)