SAMSUNG GT-C3530 - Połączenia

Witam. Krótkie pytanie. Mam problem ze swoim SAMSUNGIEM GT-C3530. Kiedy telefon jest wyłączony ktoś ze znajomych do mnie dzwoni.Po włączeniu telefonu pojawia się wiadomość w skrzynce - poczta głosowa , i druga wiadomość - numer telefonu który dzwonił , wydaje mi się że jeszcze jakiś czas temu przy NAWET WYŁĄCZONYM TELEFONIE na ekranu telefonu bezpośrednio po jego włączeniu pojawiała się czerwona słuchawka że NIEODEBRAŁEM telefonu , że ktoś ze znajomych dzwonił

Kiedy telefon JEST WŁĄCZONY dzwoni do mnie ktoś ze znajomych , przykładowo - ODRZUCAM POŁĄCZENIE bądź wogóle go nie odbieram , kiedy już odrzuce te połączenie bądź wogóle go nie odbiore to ta czerwona słuchawka faktycznie się bez problemu pojawia bezpośrednio na ekranie telefonu

CZY JEST TO WSZYSTKO MOŻLIWE PRZY WYŁĄCZONYM CAŁKOWICIE TELEFONIE?

Żeby pojawiała się czerwona słuchawka przy włączeniu telefonu bezpośrednio na ekranie?

CZY JEDYNIE POCZTA GŁOSOWA I NUMER W WIADOMOŚCI???

Nie, nie powinno nic być wyświetlane. Podczas wylączania powinno być logo Samsunga lub operatora. Po wyłączeniu telefonu powinieneś (twój nr) powinien być niedostępny lub powinna się komuś odzywać poczta głosowa. Wyjmij baterię i ją włóż ponownie. Potem sprawdź, czy problem ustąpił. Jeśli nie, to trzeba zrobić reflash ROM’u BADA na ten telefon.

Najpierw sprawdź o co pytał a potem udzielaj takich rad. Chyba, że chcesz aby ktoś sobie uwalił telefon.

Nie, nie jest możliwe.

Może poszukaj wersji odświeżonej/refurbished, ten telefon ma 13 lat i padnie do rozmów jak 2G zniknie.

Raczej wątpię, że modowany będzie mieć wymieniony moduł na taki z wsparciem VoLTE czy przyszłościowo VoNR.

JAK SIĘ DO TEGO ODNIESIECIE?

CZY TAKIE COŚ JEST MOŻLIWE TEŻ PRZY WYŁĄCZONYM TELEFONIE I JEGO WŁĄCZENIU?

TA ILUSTRACJA PRZEDSTAWIA POŁĄCZENIE NIEODEBRANE PRZY WŁĄCZONYM TELEFONIE

TAK JAK PISAŁEM , PRZY WYŁĄCZONYM TELEFONIE I JEGO WŁĄCZENIU POJAWIA SIĘ JEDYNIE POCZTA GŁOSOWA W FORMIE WIADOMOŚCI I NUMER W FORMIE WIADOMOŚCI. TAKIEGO CZEGOŚ JAK NA ILUSTRACJI PRZY WYŁĄCZONYM TELEFONIE I JEGO WŁĄCZENIU NIE MA

JEST TO NORMALNE ZACHOWANIE?

Nie, nie jest możliwe.

Tak, to jest normalne zachowanie. Każdy telefon zachowuje się tak samo w takiej sytuacji. Jeśli nie ma się aktywnej poczty głosowej to wtedy przychodzi tylko wiadomość SMS.

Mam aktywną pocztę głosową która przychodzi mi z wiadomością z numerem telefonu po jego włączeniu. TYTUŁOWANE TO JEST JAKO "NOWA WIADOMOŚĆ GŁOSOWA , WYBIERZ ABY ODSŁUCHAĆ ZA DARMO W POLSCE - POJAWIA SIĘ NUMER TELEFONU TYLKO ŻE INNY , WCZEŚNIEJ W INNEJ WIADOMOŚCI O DZIWO POJAWIAŁ SIĘ FAKTYCZNY NUMER TELEFONU DO KTÓREGO DZWONIŁEM. TERAZ TEN FAKTYCZNY NUMER SIE NIE POJAWIA