Samsung GT-i5700 czy Nokia 5800?

Witam.

Przyszedł czas na wymianę wysłużonego, czteroletniego SE K550i na coś nowego.

Chciałbym wziąć coś w Play na mixa. Wydaje mi się, że Play ma najlepszą ofertę telefonów, a bardziej zależy mi na telefonie właśnie.

Ale mniejsza o ofertę. Chodzi mi o to żeby się doradzić użytkowników telefonów które wymieniłem w temacie, który z nich jest lepszy? Który się bardziej opłaca.

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/3999/3422/0/0/ -tu jest porównanie na mgsm.pl. Ogólnie chyba lepsze opinie są na temat Samsunga nie?

Czekam na opinię i rady.

Pozdrawiam!

Choć nie lubię marki Samsung, i nie lubię w Nokiach Symbiana…tutaj jednak zdecydowałbym się na i5700. Symbian jest zdecydowanie gorszy od Antka…

A posiadasz może któryś z tych telefonów? Bo jak tak to miałbym sporo pytań :wink:

nie

Od ponad pół roku jestem zadowolonym posiadaczem Nokii 5800 i jakbym miał wybierać z tych dwóch telefonów ponownie wybrałbym Nokię. Jedyny model na jaki bym zamienił ten telefon to Nokia N97 :slight_smile:

A przy okazji na twoim miejscu zastanowiłbym się nad wyborem operatora. Telefony Play ma tanie, ale co do samej sieci to pozostawia wiele do życzenia.

Oczywiście Android, czyli Samsung będzie w tym przypadku lepszym wyborem.

Pozdrawiam

Lepszy Samsung GT-i5700

Pytanie, już samo to, że Samsung posiada Androida

Czyli chyba samsung :wink:

A czego zastanawiać się nad operatorem? Aż tak źle tam jest?

Dodane 29.07.2010 (Cz) 23:28

A jaka jest różnica między wyświetlaczami tych dwóch telefonów? Bo wielkość jest ta sama-3.2cala, ale rozdzielczość i ilość kolorów nie…jak to wygląda w praktyce?

Nie widac ze i5700 ma ‘tylko’ 65k kolorow, wszystko wyglada ladnie. Poza tym podobno po wgraniu Androida 2.1 jest juz 16mln. Nie wiem jak w praktyce bo jak kupilem to mialem juz 2.1.

i5700 ma pojemnosciowy a 5800 oporowy i kolejny plus dla Samsunga.

Tez stalem przed takim wyborem i wybralem zdecydowanie i5700 i nie zaluje, bo symbian jest przestarzaly bez przyszlosci w przeciwienstwie do Androida ktory caly czas sie rozwija.

Przede wszystkim połaczenia są droższe do Play z wszystkich innych sieci. Nie jestem pewny, ale chyba również połączenia wychodzące z Play również są droższe.

Poza tym już nie raz spotkałem się, że klienci tego operatora narzekają na zasięg (nawet w dużych miastach).

Aha…czyli wybiorę samsunga…więcej rzeczy przemawia za nim. Dzięki :wink:

A w jakiej sieci brałeś samsunga? W play może? To prawda z tym zasięgiem?

Ja niedługo większość czasu będę w Szczecinie więc tam chyba nie powinno być problemów co…

wg mnie zasieg ma bardzo dobry a nie mieszkam w miescie :stuck_out_tongue: korzystaja z nadajnikow plusa wiec raczej dobry zasieg :stuck_out_tongue:

Nie wiem czemu jesteście negatywnie nastawieni do play. To jest bardzo dobra sieć, zasięg doskonały. Połączenia wychodzące wcale nie są droższe do innych sieci. Co do połączeń z innych sieci do play - połączenia są droższe, ale ja się tym nie przejmuje , jak znajomi chcą do mnie zadzwonić to mogą zapłacić trochę więcej, ja i tak tego nie płace :slight_smile: Ja korzystam głowie z sms - opłaca mi się bo mi dają 250 sms do wszystkich sieci za doładowanie 10 zł w ofercie na kartę. Ja osobiście polecam ci play, to jest naprawdę dobra sieć.

Czyli postanowione. W poniedziałek albo wtorek biorę Samsunga w Play. :wink:

Dzięki za pomoc wszystkim…jak już będę miał telefon to może się podzielę własną opinią na jego temat.

Pozdrawiam!