Samsung GT-S3350 nie wyświetla stron internetowych

Czy ktoś miał podobny problem? W serwisie wydali ekspertyzę że jest wszystko w porządku jeśli chodzi o telefon. Dostawca WiFi twierdzi ze wszystkie parametry są na tip-top. Wczoraj w siedzibie Samsunga pobrały mi się strony onet i wp ( po wyłączeniu usługi Uruchom Java Script) ale w domu nic, choć modem wykrywa telefon i nawet nawiązuje połączenie czyli internet niby jest OK. Niestety, żadna strona się nie pobiera. Co robić?

Jakie masz łącze, jaki modem/router? bo skoro “w Samsungu” działało to możliwe że u ciebie coś jest nie tak z konfiguracją. Np. w Vectrze korzystając z ich modemu wifi możesz podłaczyć tylko 2 urządzenia max.

Modem Thomsona, kolor biały. Nie było tak, że za każdym razem w siedzibie Samsunga było ok, storna raz się ładowała a raz nie i tel. lądował na kwadrans u technika gdy juz miałem go odebrać.Dziś podobnie było w hipermarkecie. Sprzedawca najpierw był pewien, że to rooter a gdy po jakimś czasie podszedłem do niego bo znów był problem, optował za winą po stronie telefonu. Przed chwilą byłem u znajomego, który ma taki sam modem i tez nic nie ściągnął. Mało prawdopodobne by UPC oferowało klientom wadliwe modemy a tym samym Wifi, wiec nie bardzo wierze w wine rootera.